Novinky každý týden

Každý týden pro Vás do sortimentu zalistováváme nové produkty, náhradní díly a příslušenství pro šicí stroje a overlocky VERITAS. Chybí vám něco v naší nabídce, dejte nám vědět a určitě váš požadavek vyřešíme. Za každý tip, který bude zařazen do prodeje, dostanete slevu.

Prověřené produkty přímo od výhradního zastoupení

Jsme výhradní zastoupení pro novou modelovou řadu šicích strojů Lucznik a Veritas. Zavádíme na český trh pouze kvalitní ověřené šicí stroje s nejmodernějšími funkcemi. Jedná se o stroje mimořádné kvality. Vaše spokojenost je pro nás důležitá! Jinde nové šicí stroje Veritas nekoupíte. Tím máte garantovanou kvalitu prodeje, servisu a vaši spokojenost. V našem sortimentu najdete i příslušenství jak na nové šicí stroje Lucznik i Veritas.

Akční produkty za skvělé ceny!

Produkty v akci, máme za bezkonkureční ceny. Cokoli hledáte okolo značky Lucznik, či Veritas, najdete u nás a za výhodnou cenu.

Doprava zdarma od 2 400 Kč

Hrajeme FÉR. Produkty OK produkt jsou TOP a na celý život. Stejně přistupujeme k zákazníkům, kteří je milují. U nás je doprava zdarma už od 2 400 Kč. Tzn. ať u nás zakoupíte kterýkoliv šicí stroj, či jiný produkt budete mít dopravu ZDARMA!