Pokud se budete ptát, zda lze do udírny zavěsit např. klobásky, pak odpověď zní ano, klobásky i maso lze zavěsit. U digitální udírny Bradley buď vyjmete nějaké rošty, nebo je prý nejlepší horní rošt otočit, je totiž prohnutý směrem dolů, tak abyste měli více místa na výšku (bude prohnutý nahoru) a na horní rošt dáte esíčka a pověsíte na ně, co potřebujete, hůlky atd.

Co se týče kapacity uzení, tak tu není tak jednoduché uvést.  Záleží to na tom, jak si maso nařežete, jak ho uložíte atd. V 6 roštové udírně je komora o objemu 108 l a podařilo se do ní naskládat i 18 kg masa. Je to ale opravdu individuální podle způsobu uložení a velikosti masa.

A co se týče termínu dodání udírny, pokud je udírna na skladě dovozce, je do 2-3 dnů po Vaší závazné objednávce u nás a následně odesíláme, to znamená, že do 5 – 6 pracovních dní je obvykle u Vás doma. Záleží to i na dopravci, jestli nebude mít zpoždění. Pokud máme udírny skladem již u nás, pak je dodávka po závazném objednání do 2 – 3 dní na místě Vámi určeném.


Kdyby se Vám náhodou nezdálo, že je prostor pro uzení rovnoměrně vyhříván, že to hřeje spíše více vzadu, pak jen informativně. Udírna je izolovaná a rozdíl může být maximálně nějaké 2 stupně. Přesto, pokud byste chtěli toto vyzkoušet jinak, lze eventuelně plech, který je vzadu a směřuje nahoru sundat, otočit jej dolu a pak Vám bude proudit vše více od středu, budete neznatelně více vyhřívat uprostřed a do předu a do zadu rovnoměrněji.


Přejeme hezké zážitky při uzení.