INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Udírny

V této kategorii Vám nabízíme revoluční přenosné udírny Bradley s extra technologií pro domácnost. Udělají z Vás nejlepšího kuchaře. Udírny pro pomalé uzení, pečení, grilování a sušení studeným kouřem do domácnosti. Udírny mají izolované trouby a jsou navrženy tak, aby automaticky generovaly travalý tok čistého kouře. K udírnám dodáváme i speciální brikety, které produkují chladný kouř až 4x čistší než při klasickém hoření dřeva. Digitální generátor kouře, nevíte o co přesně jde? Ten si podává brikety a postupně je rozehřívá. Samozřejmostí je nastavení teploty, doby uzení na digitálním displeji. Nízké náklady na provoz udírny, udírny jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Udírny jsou do váhy 25 kg a tím lehce manipulovatelné! Jedná se tedy o přenosné udírny, což je jejich velkou předností. Pokud budete mít zájem o recepty, kontaktujte nás. Dále Vám nabízíme zahradní udírny D.E.M.S , které jsou vybavené novým a pečlivě vyzkoušeným vyvíječem kouře. Udírny jsou dostupné ve dvou verzích a to UW 70 do 15 kg a UW 150 do 25 kg, přičemž se rozlišují pouze svoji velikostí, objemem. Ohřev udíren je spirálou 500 a 700W, přičemž uzení probíhá při stálé tepltě díky termostatu. Zásoba pilin vystačí na 8 hodin uzení. Udírny jsou vyrobené v Evropské Unii. K udírnám nabízíme také bohaté příslušenství. Uzení jako doma.


třídit dle
 

Brikety Bradley 48 ks

Brikety Bradley 48 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit.
Cena s DPH: 640,- 

Náhradní nerezové rošty

Náhradní nerezové rošty 4 ks/balení jsou dokoupitelným příslušenstvím pro všechny udírny Bradley. Díky těmto roštům lze až zdvojnásobit plochu uzení. Balení obsahuje 4 kusy roštů.
Cena s DPH: 825,- 

Digitální teploměr Bradley

Digitální teploměr na potraviny Bradley je praktický teploměr, který umožňuje okamžité a přesné odečtení teploty uzených potravin. Obsahuje také seznam ideálních teplot pro přípravu jídel.
Cena s DPH: 825,- 

Zástěra Bradley Smoker

Zástěra Bradley Smoker je příslušenství pro udírny Bradley Smoker Originál i digitální udírny Bradley Smoker. Barva černá s bílým logem značky Bradley.
Cena s DPH: 825,- 

Náhradní teflonové rošty

Náhradní teflonové rošty 4 ks/balení jsou dokoupitelným příslušenstvím pro všechny udírny Bradley. Tyto rošty mají mnohem užší mřížku a jsou ideální pro přípravu drobnějších pokrmů. Balení obsahuje 4 kusy roštů.
Cena s DPH: 945,- 

Kryt udírny čtyřroštové

Kryt udírny čtyřroštové je venkovní ochranný obal, který přesně odpovídá rozměrům udírny Bradley. Slouží jako ochrana udírny proti větru a dešti.
Cena s DPH: 1 080,- 

Kryt udírny šestiroštové

Kryt udírny šestiroštové je venkovní ochranný obal, který přesně odpovídá rozměrům udírny Bradley. Slouží jako ochrana udírny proti větru a dešti.
Cena s DPH: 1 215,- 

Bradley brikety pro udírny - 120 ks

Brikety Bradley 120 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit
Cena s DPH: 1 290,- 

Adaptér pro studený kouř

Adaptér pro studený kouř je dokoupitelné příslušenství pro všechny udírny Bradley.
Cena s DPH: 3 240,- 

Generátor kouře

Generátor kouře je zařízení, díky kterému lze vytvořit udírnu téměř z jakékoliv komory. Tento generátor kouře je použit u všech udíren Bradley a používá stejné brikety.
Cena s DPH: 8 990,- 

Udírna Bradley Smoker Originál

Udírna Bradley Smoker Originál je nová vylepšená verze oblíbené udící komory pro milovníky nejen uzeného masa. Udírna má vnitřní část z nerezu a je vybavena všemi potřebnými komponenty, jako jsou generátor kouře, topné těleso a regul
Cena s DPH: 14 990,- 

Udírna D.E.M.S UW 70

Udírna D.E.M.S 70 Smoker King je velmi praktická udírna, která je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými zajišťuje stálou teplotu uzení a možnost uzení bez dohledu až 8 hodin díky zásobě pilin.
Cena s DPH: 18 990,- 

Udírna Bradley 4-roštová digitální

Udírna Bradley Smoker Originál je velmi praktická digitální udící komora. Udírna je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné briketky.
Cena s DPH: 18 990,- 

Udírna Bradley 6-ti roštová digitální

Šestiroštová digitální udírna Bradley je velmi praktická digitální udící komora. Udírna je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné briketky.
Cena s DPH: 22 990,- 

Udírna D.E.M.S UW 150

Udírna D.E.M.S 150 Smoker King je velmi praktická udírna, která je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými zajišťuje stálou teplotu uzení a možnost uzení bez dohledu až 8 hodin díky zásobě pilin.
Cena s DPH: 23 990,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.