Bradley, říká Vám něco tato značka? Nejde o bojové vozidlo typu Bradley, ale o značku, která Vám udí sama.

Máte rádi uzení? Pak mrkejte na drát. Bradley totiž přišel s novinkou, kterou snad můžete použít všude. Jednak zabalil originální udírny do kouře a vypadá skvěle, výsledek uzení je ale lepší, představuji Vám udírnu Bradley Original v krásném obalu :-).

Nádhera je ale toto, to je špica, na takové to domácí uzeníčko. Prcek, který je malý, ale šikovný a pokud máte, tak jej můžete využít i na balkóně (pozor na sousedy) nebo pro další příležitosti, třeba s ním přijít i na návštěvu a zaudit si. Možná jste si i všimli, že v parcích se to občas kupí grilovačkami, kde se zhromaž´duje omladina a opéká. Udírna Bradley Smoker Countertop řeší další problémy s koníček, přitom si zachová punc fanšmejkroviny. No nekupte to!

Udírna Bradley Smoker Countertop je nová nejmenší a unikátní udící komora na trhu, vhodná pro použití na balkónech, terasách či dalších dobře větraných prostorách. Čas ohřevu, teplota udírny a doba uzení kouřem jsou programovatelné, jedná se o hlavní výhodu oproti jakékoli formě barbecue grilu, nebo jiného domácího zařízení. Používané briketky nehoří, pouze produkují čistý kouř.