INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Udírny Bradley

Revoluční přenosné udírny s extra technologií pro domácnost. Udělají z Vás nejlepšího kuchaře. Udírny pro pomalé uzení, pečení, grilování a sušení studeným kouřem do domácnosti. Udírny mají izolované trouby a jsou navrženy tak, aby automaticky generovaly travalý tok čistého kouře. K udírnám dodáváme i speciální brikety, které produkují chladný kouř až 4x čistší než při klasickém hoření dřeva. Digitální generátor kouře, nevíte o co přesně jde? Ten si podává brikety a postupně je rozehřívá. Samozřejmostí je nastavení teploty, doby uzení na digitálním displeji. Nízké náklady na provoz udírny, udírny jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Udríny jsou do váhy 25 kg a tím lehce manipulovatelné! Jedná se tedy o přenosné udírny, což je jejich velkou předností. Pokud budete mít zájem o recepty, kontaktujte nás.

třídit dle
 

Brikety Bradley 48 ks

Brikety Bradley 48 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit.
Cena s DPH: 640,- 

Náhradní nerezové rošty

Náhradní nerezové rošty 4 ks/balení jsou dokoupitelným příslušenstvím pro všechny udírny Bradley. Díky těmto roštům lze až zdvojnásobit plochu uzení. Balení obsahuje 4 kusy roštů.
Cena s DPH: 825,- 

Digitální teploměr Bradley

Digitální teploměr na potraviny Bradley je praktický teploměr, který umožňuje okamžité a přesné odečtení teploty uzených potravin. Obsahuje také seznam ideálních teplot pro přípravu jídel.
Cena s DPH: 825,- 

Zástěra Bradley Smoker

Zástěra Bradley Smoker je příslušenství pro udírny Bradley Smoker Originál i digitální udírny Bradley Smoker. Barva černá s bílým logem značky Bradley.
Cena s DPH: 825,- 

Náhradní teflonové rošty

Náhradní teflonové rošty 4 ks/balení jsou dokoupitelným příslušenstvím pro všechny udírny Bradley. Tyto rošty mají mnohem užší mřížku a jsou ideální pro přípravu drobnějších pokrmů. Balení obsahuje 4 kusy roštů.
Cena s DPH: 945,- 

Kryt udírny čtyřroštové

Kryt udírny čtyřroštové je venkovní ochranný obal, který přesně odpovídá rozměrům udírny Bradley. Slouží jako ochrana udírny proti větru a dešti.
Cena s DPH: 1 080,- 

Kryt udírny šestiroštové

Kryt udírny šestiroštové je venkovní ochranný obal, který přesně odpovídá rozměrům udírny Bradley. Slouží jako ochrana udírny proti větru a dešti.
Cena s DPH: 1 215,- 

Bradley brikety pro udírny - 120 ks

Brikety Bradley 120 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit
Cena s DPH: 1 290,- 

Adaptér pro studený kouř

Adaptér pro studený kouř je dokoupitelné příslušenství pro všechny udírny Bradley.
Cena s DPH: 3 240,- 

Generátor kouře

Generátor kouře je zařízení, díky kterému lze vytvořit udírnu téměř z jakékoliv komory. Tento generátor kouře je použit u všech udíren Bradley a používá stejné brikety.
Cena s DPH: 8 990,- 

Udírna Bradley Smoker Originál

Udírna Bradley Smoker Originál je nová vylepšená verze oblíbené udící komory pro milovníky nejen uzeného masa. Udírna má vnitřní část z nerezu a je vybavena všemi potřebnými komponenty, jako jsou generátor kouře, topné těleso a regul
Cena s DPH: 14 990,- 

Udírna Bradley 4-roštová digitální

Udírna Bradley Smoker Originál je velmi praktická digitální udící komora. Udírna je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné briketky.
Cena s DPH: 18 990,- 

Udírna Bradley 6-ti roštová digitální

Šestiroštová digitální udírna Bradley je velmi praktická digitální udící komora. Udírna je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné briketky.
Cena s DPH: 22 990,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.