lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Udírny Bradley

Revoluční přenosné udírny s extra technologií pro domácnost. Udělají z Vás nejlepšího kuchaře. Udírny pro pomalé uzení, pečení, grilování a sušení studeným kouřem do domácnosti. Udírny mají izolované trouby a jsou navrženy tak, aby automaticky generovaly travalý tok čistého kouře. K udírnám dodáváme i speciální brikety, které produkují chladný kouř až 4x čistší než při klasickém hoření dřeva. Digitální generátor kouře, nevíte o co přesně jde? Ten si podává brikety a postupně je rozehřívá. Samozřejmostí je nastavení teploty, doby uzení na digitálním displeji. Nízké náklady na provoz udírny, udírny jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Udríny jsou do váhy 25 kg a tím lehce manipulovatelné! Jedná se tedy o přenosné udírny, což je jejich velkou předností. Pokud budete mít zájem o recepty, kontaktujte nás.

Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.