INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Udírna D.E.M.S UW 150

DEMS150Kód:
D.E.M.SVýrobce:
více než týdenDostupnost:
24 měsícůZáruka:
23 990,- Běžná cena:
19 826,- Cena bez DPH:

23 990,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Udírna D.E.M.S UW 150

Udírna D .E. M. S Smoker King je moderní zahradní udírnou s novým vyzkoušeným vyvíječem kouře.  Udírny D.E.M.S  umožňují získat dokonalou chuť a vysokou kvalitu uzenin a zaručí uzení při nízkých nákladech. Udírny jsou dostupné  ve dvou verzích a to UW 70 a UW 150, které se rozlišují pouze velikostí, objemem uzeného masa nebo potravin. Pokud Vám záleží na nejvyšší kvalitě uzení  a vynikající chuti připravovaných výrobků, udírna z našeho sortimentu je vhodnou volbou.

Udírna D. E. M. S  UW-150 - 20 - 25 kg  

Jedná se o nový model udírny značky D. E. M. S, model UW - 150 s otvírajícími dvířkami na pantech a těsněním s dokonalou těsnosti komory. Udírna je vhodná pro domácí využití, kde snadným způsobem lze udit zdravé přírodní delikatesy. Šunky, klobásy a také sýry můžeme sami připravit v tichém domácím prostředí. Díky optimálnímu spojení všech elementů, získaných v procesu uzení výrobku s charakteristickou trvalou chutí, pachem a barvou. Tyto základní charakteristiky můžete ovlivnit používáním převážně originálního dřeva, které je distribuováno rovněž naší firmou se zárukou vysoké kvality. Toto udírenské dřevo nemá nečistoty a má vhodnou granulaci. Jeden zásyp stačí až na 8 hodinové tvoření čistého a nepřerušeného kouře. Zařízení je projektované s myšlenkou pro klienty, kteří nechtějí kupovat větší zařízení. Tento model umožňuje uzení do 25 kilogramů výrobku. Kryt udírny je vyrobený z plechu „alucynk“ a je odolný na vnější vlivy. Vnitřek je vyrobený z materiálu, který je přizpůsobený ke kontaktu s potravinami. Použití polyuretanové pěny umožňuje vhodnou izolaci a optimální teplotu uzenin. Teplotu reguluje 700 W spirála pomocí termostatu. Charakteristickým provedením udírny doplňují těsná dvířka s nainstalovaným teploměrem, krb umožňující regulaci tahu vzduchu a také nádobku na popel. Srdcem stroje je samozřejmě generátor kouře, který je garantem podařeného uzení. Udírna je vyrobena v EU.


 

Technické parametry - udírna D. E. M. S UW-150:

Hmotnost udírny: 20 kg

Rozměry udírny venkovní: Šířka  530 mm Hloubka  475 mm, Výška  995 mm

Rozměry udírny vnitřní: Šířka  490 mm Hloubka 420 mm ,Výška  755 mm

Vnitřní objem udírny: 150 l

Výkon spirály udírny - Topné těleso: 700 W

Napájení udírny: 230 V

Certifikace CE a el. norem

Patentová známka generátoru kouře

Vyrobeno v EU

Pojistka: 3,15 A

Další údaje: stěny izolované, ohřev udírny el. spirálou, termostat pro nastavení teploty v udírně, zásobník na piliny vystačí až na 8 hodin uzení, automatický posun pilin, jeden zásyp generátoru cca 2l stačí na 6 - 8 hodin kouření.

 

Technický popis udírny:

1.Komínek s klapkou
2. Držadlo dvířek
3. Elektrický panel
A .Termostat
B. Kontrolka teploty  
Technický popis udírny

C. Pojistka                                                                               
D. Kabel do 230v
E. Hlavní vypínač
4. Vstup generátoru
5. Nastavitelné nohy
6. Ochraná mříž oddělující topení spirály
7. Dveře s teploměrem

 

Generátor kouře:

Generátor kouře udírny DEMS
1. Násypka piliny
2. Spínač hořáku a zásobníku
3. Pojistka
4. Napájecí kabel 230V
5. Hořák (ohřívač)
6. Piliny zásobník
7. Háčky k zavěšení na udící komoruK dokoupení:

Udírenské dřevo / štěpka /

Říká se, že člověk je tím, co jí. V případě udírenských výrobků je možné rozšířit tuto pranostiku i o to, co pronikne společně s kouřem v procesu uzení do výrobku. Hodně důležité je používání udírenského dřeva (štěpky) z jistého a prověřeného zdroje. Potom má člověk jistotu, že zapálený výrobek (štěpka) je zcela přírodní, bez chemických přísad, prachu a jiných nečistot. Nabízíme ty nejpopulárnější druhy dřeva – olšové a bukové. Každý z nich se trefuje do různých typů chuti, ale oba můžeme doporučit s čistým svědomím. Pro ty, kteří si vysoce cení pachové vlastnosti uzených výrobků, máme v nabídce bukové dřevo. Aroma, které se přenáší během uzení po okolí je neuvěřitelné. Navíc dřevo dává unikátní a zlatou barvu. Do udíren D.E.M.S používejte nejlépe originální dřevo, které je distribuováno naší společností, kde je záruka vysoké kvality, nemá nečistoty a má vhodnou granulaci. Jeden zásyp generátoru cca 2l stačí na cca 6 – 8 hodin kouření.

 

Sušič k udírně OW-01
Každý ví, jak je důležité mít osušený produkt k uzení v udírně. Nyní to můžete realizovat  přímo v naší udírně. Díky ventilátoru, který je namontovaný na místě generátoru, můžeme snadno, rychle a důkladně osušit výrobky. Díky tomuto zařízení se nebudete muset trápit volbou vzdušného místa ani mouchami, které nás během léta trápí.

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Udírna Bradley Smoker Originál

Udírna Bradley Smoker Originál je nová vylepšená verze oblíbené udící komory pro milovníky nejen uzeného masa. Udírna má vnitřní část z nerezu a je vybavena všemi potřebnými komponenty, jako jsou generátor kouře, topné těleso a regul
Cena s DPH: 14 990,- 

Udírna Bradley 6-ti roštová digitální

Šestiroštová digitální udírna Bradley je velmi praktická digitální udící komora. Udírna je vybavena všemi potřebnými komponenty, kterými jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné briketky.
Cena s DPH: 22 990,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.