INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Trezory stěnové

Stěnové trezory alias trezory do zdi, jsou vyrobeny z kvalitní oceli, kdy je korpus 2 mm ocel a dveřní strana 4 mm ocel, dveře jsou uvětšiny trezorů zesíleny na 40 a více mm. Stěnové trezory jsou vybaveny protipožární drážkou, mají robustní závěsy a jednostranný uzavírací mechanizmus s trezorovým zámkem s oboustranným klíčem a uzamykatelnými čepy. Stěnové trezory vám pomohou ochránit vaše peníze, perky, klenoty a jiné cennosti. Stěnové trezory jsou vybaveny elektronickým nebo trezorovým zámkem a ohnivzdorné stěnové trezory jsou navíc testovány proti ohni. Přesný popis trezoru vždy najdete u detailu produktu. V případě jakéholiv dotazu při nákupu v kategorii Stěnové trezory nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme. Stěnové trezory z našeho obchodu jsou zárukou vysoké kvality. Snadný návod jak zabudovat trezor do zdi v článku: Instalace trezoru do zdi.


třídit dle
 

Stěnový trezor ST 14 M

Stěnový trezor ST 14 M je klasický trezor v nadstardním provedení. Trezor je certifikován v bezpečnostní třídě 0 dle ČSN EN 1143-1, má mechanický klíčový zámek MAUER a vyjímatelnou poličku.
Cena s DPH: 3 790,- 

Stěnový trezor ST 18 M

Stěnový trezor ST 18 M je klasický trezor pro uložení cenností. Trezor je certifikován v bezpečnostní třídě 0 dle ČSN EN 1143-1, dle NBÚ spadá trezor do kategorie D. Trezor se uzamyká mechanickým klíčovým zámkem.
Cena s DPH: 3 990,- 

Stěnový trezor ST 20 M

Stěnový trezor ST 20 M je klasický stěnový trezor v nadstandardním provedení. Trezor má vnitřní vyjímatelnou poličku a mechanický klíčový zámek MAUER. Trezor je určený pro zabudování do zdi.
Cena s DPH: 4 590,- 

Stěnový trezor ST 14 LG

Stěnový trezor ST 14 LG je bezpečnostní sejf pro uložení cenností. Trezor má mechanický kombinační zámek LaGard a vyjímatelnou poličku. Trezor je certifikován v bezpečnostní třídě 0 podle ČSN EN 1143-1.
Cena s DPH: 5 290,- 

Stěnový trezor ST 23 M/20

Stěnový trezor ST 23 M je nadstandardně provedený klasický stěnový trezor s vnitřní vyjímatelnou poličkou a klíčovým mechanickým zámkem MAUER. Trezor je určený pro zabudování do zdi.
Cena s DPH: 5 390,- 

Stěnový trezor ST 18 LG

Stěnový trezor ST 18 LG je nadstandardně provedený, klasický trezor. Trezor má pro uzamykání mechanický kombinační zámek, dále je trezor vybaven vyjímatelnou schránkou. Trezor je certifikován v bezpečnostní třídě 0 dle ČSN EN 1143-1.
Cena s DPH: 5 490,- 

Stěnový trezor ST 23 M/27

Stěnový trezor ST 23 M je nadstandardně provedený klasický stěnový trezor s vnitřní vyjímatelnou poličkou a klíčovým mechanickým zámkem MAUER. Trezor je určený pro zabudování do zdi. Vhodný pro úschovu dokumentů formátu A4.
Akční cena: 5 590,-  Sleva: 400,- Sleva v %: 7 %

Stěnový trezor ST 20 LG

Stěnový trezor ST 20 LG patří mezi klasické trezory zhotovené v nadstandardním provedení. Pro uzamykání slouží mechanický kombinační zámek. Trezor patří do bezpečností třídy 0 podle ČSN EN 1143-1.
Cena s DPH: 5 990,- 

Stěnový trezor ST 25 M

Stěnový trezor ST 25 M je stěnový trezor klasické konstrukce vyhotovený v nadstandardním provedení. Součástí výbavy trezoru je vnitřní vyjímatelná polička a mechanický klíčový zámek MAUER. Trezor je určený pro zabudování do zdi.
Cena s DPH: 6 290,- 

Stěnový trezor ST 28 M

Stěnový trezor ST 28 M je klasický stěnový trezor v nadstandardním provedení. Trezor má vnitřní vyjímatelnou poličku a mechanický klíčový zámek MAUER. Trezor je určený pro zabudování do zdi nebo podlahy.
Cena s DPH: 6 590,- 

Stěnový trezor ST 23 LG

Stěnový trezor ST 23 LG je klasický stěnový trezor. Trezor se uzamyká mechanickým kombinačním zámkem LaGard a je určený pro zabudování do zdi. Vnitřní velikost trezoru umožňuje úschovu dokumentů ve formátu A4.
Cena s DPH: 7 390,- 

Stěnový trezor ST 25 LG

Stěnový trezor ST 25 LG je klasický stěnový trezor nadstandardního provedení. Pro uzamykání trezoru slouží mechanický kombinační zámek LaGard. Trezor se zabudovává do zdi.
Cena s DPH: 7 990,- 

Stěnový trezor ST 28 LG

Stěnový trezor ST 28 LG je klasický stěnový trezor nadstandardního provedení. Pro uzamykání trezoru slouží mechanický kombinační zámek LaGard. Trezor je určen pro zabudování do zdi.
Cena s DPH: 8 390,- 

Stěnový trezor ST 25 ME

Stěnový trezor ST 25 ME je stěnový trezor klasické konstrukce. Trezor má vnitřní vyjímatelnou poličku a elektronický zámek SAFEtronics s šestimístným kódem. Trezor je určený pro zabudování do zdi.
Cena s DPH: 10 990,- 

Stěnový trezor ST 28 ME

Stěnový trezor ST 28 ME je stěnový trezor klasické konstrukce. Trezor má vnitřní vyjímatelnou poličku a elektronický zámek SAFEtronics s šestimístným kódem. Trezor je určený pro zabudování do zdi.
Cena s DPH: 11 590,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.