lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Trezory stěnové

Stěnové trezory alias trezory do zdi, jsou vyrobeny z kvalitní oceli, kdy je korpus 2 mm ocel a dveřní strana 4 mm ocel, dveře jsou uvětšiny trezorů zesíleny na 40 a více mm. Stěnové trezory jsou vybaveny protipožární drážkou, mají robustní závěsy a jednostranný uzavírací mechanizmus s trezorovým zámkem s oboustranným klíčem a uzamykatelnými čepy. Stěnové trezory vám pomohou ochránit vaše peníze, perky, klenoty a jiné cennosti. Stěnové trezory jsou vybaveny elektronickým nebo trezorovým zámkem a ohnivzdorné stěnové trezory jsou navíc testovány proti ohni. Přesný popis trezoru vždy najdete u detailu produktu. V případě jakéholiv dotazu při nákupu v kategorii Stěnové trezory nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme. Stěnové trezory z našeho obchodu jsou zárukou vysoké kvality. Snadný návod jak zabudovat trezor do zdi v článku: Instalace trezoru do zdi.


Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.