Sejfy, Trezory, Skříně na zbraně - Rottner Tresor GmbH – výrobce sejfů, trezorů, skříní na zbraně, skříní na klíče a dalšího sortimentu pro bezpečnost osobních věcí a dokumentace. Firma Rottner Tresor GmbH je rakouský rodinný podnik, který již více než 30 let úspěšně působí na evropském trhu. Ve třech výrobních centrech vyrábíme 70 % našich výrobků. Výrobní program zahrnuje sejfy, trezory, skříně na zbraně, domácí trezory, trezorové skříně, poštovní schránky, peněžní pokladničky a skřínky na klíče a další doplňkový sortiment. Naše výrobky distribuujeme do více než 30 zemí Evropy, kde nabízíme bezpečné a komfortní řešení pro všechny oblasti života. Kdo chce výzvy života racionálně zvládnout, potřebuje správnou podporu. Vytvořte si volný prostor, který Vám se spolehlivým partnerem nabízí bezpečnost Vašich důležitých dokumentů a majetkových hodnot. Vyberte si z neobyčejně široké nabídky to správné řešení bezpečnosti pro Vaši soukromou a firemní sféru a užijte si nadobytý volný prostor bezpečnosti. Je uspokojující mít v nepokojných časech bezpečný pocit života. Cílem Rottner Tresor je nabídnout možnost všem zákazníkům najít vždy reálné řešení svých představ bezpečnosti individuálně a cenově výhodně. Průkopnický duch a orientace na aktuální technologický vývoj bezpečnosti je proto už více než 30 let hnací silou úspěchu Rottner Tresor na evropských trzích.

Filosofie tohoto výrobce trezorů a sejfů:


Comsafe a Rottner Tresor jsou podniky s vizemi a kořeny. Už desetiletí pracujeme na tom, abychom zlepšili naše výrobky. Časem jsme se stali jedním z vedoucích evropských bezpečnostních specialistů na cenově dostupné trezory vysoké kvality.  Naše trezory dnes dostanete nejen v již zmíněných 33 zemích Evropy, ale nyní také v Honkongu a Jižní Africe. Ale to nejhezčí na úspěšném podniku je, že se nikdy nedojde do cíle, neboť inovace nikdy nekončí.

Filosofie výroby a vyhotovení trezorů, sejfů, skříní:


Firmy Comsafe a Tresor jsou oprávněny zaručit Vám, že neexistují žádné kompromisy při kreativním ztvárnění konstrukcí, při pečlivé výrobě, precizním zpracování, při vysoké kvalitě ušlechtilé oceli a bezpečnosti  zámkových technologií. Výroba dokumentuje lásku k inovativní konstrukci, k detailu a fascinaci pro perfektní manufakturní práci. Z řemeslné výroby vychází cíl spojit funkci a formu do jedinečného bezpečnostního výrobku prostřednictvím nejmodernějších průmyslových technologií.


The Spirit of Safety: TEN HAAF, Rottner Tresor, Comsafe, Rottner Security – 4 Quality Companies in the European Security Group