INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Trezory podlahové

Podlahové trezory jsou pevně zabudované zazděné - zabetonované) trezory do zdiva, stěny, nebo instalované zapuštěním do země - podlahy. Je velmi nízké riziko, že zloději najdou v podlaze trezor, když nevědí, že je v domě umístěn. Pro zazdění trezoru venku nebo uvnitř platí nepsaná pravidla, např. při zazdění trezorů do venkovního zdiva, musí být jeho hloubka minimálně o 10 cm menší než šířka zdi z důvodu tepelné izolace. Při nedodržení tohoto pravidla by mohla uvnitř trezoru kondenzovat voda. Vzhledem k zapuštěné montáži a zarovnání s podlahou není téměř žádný bod, který by se dal použít jako páka nebo opora pro nástroje. Trezory by měly být instalovány specialistou, neodborná instalace může vést k výše zmíněné kondenzaci vody apod.

třídit dle
 

Podlahový trezor ST 23 M/27

Podlahový trezor ST 23 M je nadstandardně provedený klasický podlahový trezor s klíčovým mechanickým zámkem MAUER. Trezor je určený pro zabudování do podlahy. Bezpečnostní třída I.
Akční cena: 6 590,-  Sleva: 400,- Sleva v %: 6 %
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.