lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Trezory nábytkové

V této sekci najdete nábytkové trezory, přenosné trezory z kvalitní oceli, skřínky, schránky pro nouzové případy. Dále kufříkové sejfy a sejfy v mnoha modifikacích. Teoreticky jsou nábytkové trezory jedno nebo dvouplášťové bezpečnostní schránky s možností postavení do prostoru a ukotvením k podlaze nebo ke zdi nebo můžeme nábytkové trezory zazdít do zdi. Za jsou nábytkové trezory certifikovány dle normy Z1 podle EN 1143-1, je uvedeno vždy v popisu trezoru. Nábytkové trezory jsou vybaveny elektronickými nebo trezorovými zámky. Nábytkové trezory jsou velmi oblíbené především v hotelech, kde ochrání soukromé věci jejich návštěvníků. Ovšem tyto nábytkové trezory nemají využití jen v hotelích, hojně využívané jsou i v domácnostech, kde jsou plnohodnotnými ochránci Vašeho majetku a citlivých dat. V případě, že si nebude vědět rady, které nábytkové trezory jsou pro Vás vhodné, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.