INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Trezory nábytkové

V této sekci najdete nábytkové trezory, přenosné trezory z kvalitní oceli, skřínky, schránky pro nouzové případy. Dále kufříkové sejfy a sejfy v mnoha modifikacích. Teoreticky jsou nábytkové trezory jedno nebo dvouplášťové bezpečnostní schránky s možností postavení do prostoru a ukotvením k podlaze nebo ke zdi nebo můžeme nábytkové trezory zazdít do zdi. Za jsou nábytkové trezory certifikovány dle normy Z1 podle EN 1143-1, je uvedeno vždy v popisu trezoru. Nábytkové trezory jsou vybaveny elektronickými nebo trezorovými zámky. Nábytkové trezory jsou velmi oblíbené především v hotelech, kde ochrání soukromé věci jejich návštěvníků. Ovšem tyto nábytkové trezory nemají využití jen v hotelích, hojně využívané jsou i v domácnostech, kde jsou plnohodnotnými ochránci Vašeho majetku a citlivých dat. V případě, že si nebude vědět rady, které nábytkové trezory jsou pro Vás vhodné, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


z 7

Stránka
... Následující strana
třídit dle
 

Rottner Comsafe BOOKCASE

Rottner Comsafe BOOKCASE je úschovná kazeta určená pro bezpečné uložení hodnotných a důležitých předmětů. Sejf je zkonstruován jako kniha, což umožňuje jeho nenápadné uložení na regále mezi knihami.
Akční cena: 355,-  Sleva: 235,- Sleva v %: 40 %

Nábytkový sejf HomeStar 1

Nábytkový sejf Comsafe HomeStar 1 od firmy Rottner, je nábytková schránka vyrobená z kvalitní oceli, která je vybavená závěsy a jednostěnnou ochranou proti vlámání.
Cena s DPH: 655,- 

Nábytkový elektronický sejf HomeStar 1 EL

Nábytkový sejf Comsafe HomeStar 1 EL od firmy Rottner, je nábytková schránka vyrobená z kvalitní oceli, která je vybavená závěsy a jednostěnnou ochranou proti vlámání.
Cena s DPH: 837,- 

Nábytkový trezor LE Saturn MINI

Nábytkový trezor LE Saturn MINI je nábytková schránka z kvalitní oceli. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se třemi uzamykatelnými čepy.
Cena s DPH: 989,- 

Nábytkový sejf HomeStar 2

Nábytkový sejf Comsafe HomeStar 2 od firmy Rottner, je nábytková schránka vyrobená z kvalitní oceli, která je vybavená závěsy a jednostěnnou ochranou proti vlámání.
Akční cena: 1 002,-  Sleva: 53,- Sleva v %: 5 %
Akce Novinka
Zobrazit detail

Sejf DAGOBERT červená

Sejf Dagobert patří mezi elektronické nábytkové sejfy. Sejf je vybaven nouzovým mechanickým zámkem. Sejf Dagobert vyniká jednoduchým způsobem manipulace a programovacím kódem, upevnění do nábytku, stěny i podlahy.
Cena s DPH: 1 065,- 

Sejf DAGOBERT černá

Sejf Dagobert patří mezi elektronické nábytkové sejfy. Sejf je vybaven nouzovým mechanickým zámkem. Sejf Dagobert vyniká jednoduchým způsobem manipulace a programovacím kódem, upevnění do nábytku, stěny i podlahy.
Cena s DPH: 1 065,- 

Nábytkový elektronický sejf HomeStar 2 EL

Nábytkový sejf Comsafe HomeStar 2 EL od firmy Rottner, je nábytková schránka vyrobená z kvalitní oceli, která je vybavená závěsy a jednostěnnou ochranou proti vlámání.
Cena s DPH: 1 128,- 

Nábytkový trezor Saturn LE 17 antracit

Nábytkový trezor LE Saturn 17 je nábytková schránka z kvalitní oceli. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se dvěma uzamykatelnými čepy.
Akční cena: 1 334,-  Sleva: 165,- Sleva v %: 11 %

Sejf ATLANTIS Mini

Rottner Atlantis Mini je nábytková elektronická schránka. Rottner Atlantis Mini je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Tyto sejfy mají protipožární drážku a jsou vybaveny robustními kloubovými závěsy.
Cena s DPH: 1 405,- 

Sejf Design Junior

Sejf Design Junior je nábytkový jednoplášťový sejf s kvalitním elektronickým zámkem o objemu 11 l. Sejf Design Junior se vyrábí z kvalitní oceli a ve vysoce lesklém černém provedení.
Cena s DPH: 1 607,- 

Nábytkový trezor LE Saturn 25 antracit

Nábytkový trezor LE Saturn 25 je nábytková schránka z kvalitní oceli. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se dvěma uzamykatelnými čepy.
Cena s DPH: 1 705,- 

Sejf ATLANTIS 1

Sejf Atlantis-1 je nábytková elektronická schránka. Tyto sejfy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Sejf Atlantis -1 je vybaven moderním osmičíselným elektronickým zámkem se 100 mil. možností kombinací kódu.
Cena s DPH: 1 717,- 

Sejf Speedy 1

Sejf Speedy 1 je jednoplášťový nábytkový sejf vyrobený z kvalitní oceli. Tyto sejfy mají stabilní pevné závěsy a otvory na zadní stěně pro upevnění sejfu. Sejf Speedy 1 je vybaven moderním elektronickým zámkem.
Cena s DPH: 2 199,- 

Nábytkový trezor LE Saturn SLOT

Nábytkový trezor LE Saturn SLOT je nábytková schránka z kvalitní oceli. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, vnitřní poličku, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se dvěma uzamykatelnými čepy.
Cena s DPH: 2 216,- 

Trezor Trendy 1

Trezor TRENDY 1 je nábytkový a hotelový sejf vyrobený z kvalitní ocele, vybavený protipožární drážkou. Sejf je vybaven elektronickým zámkem s LED displejem. Sejfy Trendy jsou certifikované v bezpečnostní třídě Z1 podle EN 1143-1.
Cena s DPH: 2 399,- 

Sejf na krátké zbraně ZSL 17 M

Sejf na krátké zbraně ZSL 17 M je bezpečnostní sejf vhodný pro uložení krátkých zbraní, cenností, dokladů i hotovosti. Osazen zámkem se zvýšenou bezpečností typ A dle ČSN P 165110. Certifikován v bezpečnostní třídě S1.
Cena s DPH: 2 560,- 

Nábytkový trezor LE Saturn 30 antracit

Nábytkový trezor LE Saturn 30 je nábytková schránka z kvalitní oceli. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se dvěma uzamykatelnými čepy.
Cena s DPH: 2 604,- 

Sejf LETTERA

Sejf Lettera je jednoplášťový nábytkový sejf. Tyto sejfy jsou vyrobeny z kvalitní oceli s vhozem pro dokumenty, bankovky, mince atd. Sejf Lettera je vybaven elektronickým zámekm s možností až 100 milionů kombinací.
Cena s DPH: 2 666,- 

Nábytkový trezor LE Saturn LAP

Nábytkový trezor LE Saturn LAP je nábytková schránka z kvalitní oceli rozměrově uzpůsobená pro uskladnění notebooků. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se dvěma uzamykatelnými čepy.
Cena s DPH: 2 730,- 

z 7

Stránka
... Následující strana
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.