Hledáte vhodný trezor pro Vaše zbraně? Pokud nechcete jen obyčejnou plechovou schránku, značka SAFEtronics pro Vás má svoji modelovou řadu trezorů na zbraně IVETA. Jedná se o kvalitní trezory v různých možných kombinacích. Trezory IVETA mají dvouplášťovou konstrukci s výplní, vnitřní uzamykatelnou schránku na dokumenty a munici, předem připravené držáky na zbraně s úpravou pro uložení zbraní bez rizika poškození a na dveřích věšáky na čištění zbraní. Trezory IVETA jsou vyráběny ve dvou provedeních:

 

1. Trezory na dlouhé zbraně IVETA s mechanickým zámkem MAUER

IVETA 3 PM - jedná se o trezorovou skříň vhodnou pro uložení 1 -3 dlouhých zbraní do maximální výšky 130 cm, trezor má vnitřní uzamykatelnou schránku na munici a dokumenty. Trezor je vybaven zámkem MAUER s motýlkovými klíči.
IVETA 5 PM
- jedná se o trezorovou skříň vhodnou pro uložení 1 - 5 dlouhých zbraní do maximální výšky 130 cm, trezor má vnitřní uzamykatelnou schránku na munici a dokumenty. Trezor je vybaven zámkem MAUER s motýlkovými klíči.
IVETA 5 PM/K - jedná se o kombinovanou trezorovou skříň vhodnou pro uložení 1 -3 dlouhých zbraní do maximální výšky 130 cm a díky vestavěným policím i šanonů a jiných dokumentů, trezor má vnitřní uzamykatelnou schránku na munici a dokumenty. Trezor je vybaven zámkem MAUER s motýlkovými klíči.

2. Trezory na dlouhé zbraně IVETA s mechanicko-elektronickým zámkem

IVETA 5 PME - jedná se o trezorovou skříň vhodnou pro uložení 1 - 5 dlouhých zbraní do maximální výšky 130 cm, trezor má vnitřní uzamykatelnou schránku na munici a dokumenty. Trezor je vybaven mechanicko-elektronickým kódovým zámkem.
IVETA 5 PME/K - jedná se o kombinovanou trezorovou skříň vhodnou pro uložení 1 -3 dlouhých zbraní do maximální výšky 130 cm a díky vestavěným policím i šanonů a jiných dokumentů, trezor má vnitřní uzamykatelnou schránku na munici a dokumenty. Trezor je vybaven mechanicko-elektronickým kódovým zámkem.