INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Trezory depozitní

Pokud si chcete uložit bezpečně např. limit 1 mil. Kč nebo cennosti, pak při takové, úložném limitu úplně zapomeňte na sejfy, tedy necertifikované jednoplášťové trezory, sejfy. Podmínky pojišťoven se vzájemně mezi sebou liší a rozdíl dělá určitě i každá jedna pojišťovna mezi svými klienty. V potaz by se mělo brát i další zajištění místa, kde trezor bude stát - s vyšším zajištěním objektu (další mechanické, elektronické a třeba i fyzické), kdy již nebývají takové nároky na odolnost trezoru. To všechno může hrát, mělo by hrát roli, při výběru trezoru, sejfu, třeba i bez úmyslu pojistit obsah, který do trezoru budete ukládat. Pokud tedy řešíte trezor a pojištění jeho obsahu s pojišťovnou, zjistěte si informace, resp. nám sdělte požadavky, které na pojišťovna na trezor má. Ze zkušenosti nicméně víme, že pro podobnou relaci uchovávané hodnoty by měl vyhovovat všem zúčastněným trezor II. bezpečnostní třídy. Tři pláště z žárupevné oceli, prostor pro A4 i šanony, nastavitelná polička, uzamykatelná vnitřní schránka ve standartu, elektronický zámek s dvěma mechanickými zámky a provedení ve skvělém designu - to je např. trezor EURON, který najdete v naší nabídce trezorů pro depozity.

třídit dle
 

Trezor depozitní EURON 2056 M

Trezor depozitní EURON 2056 M je nejodolnější sériově vyráběný trezor vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty, který má tři pláště z žárupevné oceli, mechanický zámek na klíč.
Cena s DPH: 26 990,- 

Trezor depozitní EURON 2056 ME

Trezor depozitní EURON 2056 ME je nejodolnější sériově vyráběný trezor vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty, který má tři pláště z žárupevné oceli, elektronický zámek s dvěma mechanickými zámky.
Cena s DPH: 30 990,- 

Trezor depozitní EURON 2130 M

Trezor depozitní EURON 2130 M je trezor vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty, který má tři pláště z žárupevné oceli, mechanický zámek.
Cena s DPH: 36 990,- 

Trezor depozitní EURON 2130 ME

Trezor depozitní EURON 2130 ME je trezor vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty, který má tři pláště z žárupevné oceli, elektronický zámek s dvěma mechanickými zámky.
Cena s DPH: 40 990,- 

Trezor depozitní EURON 3120 M

Trezor depozitní EURON 3120 ME je nejodolnější sériový model vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty. Má tři pláště z žárupevné oceli a mechanický zámek.
Cena s DPH: 45 990,- 

Trezor depozitní EURON 3065 ME

Trezor depozitní EURON 3065 ME je vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty. Má tři pláště z žárupevné oceli, elektronický časový zámek TIMELOCK s dvěma mechanickými zámky.
Cena s DPH: 48 990,- 

Trezor depozitní EURON 3200 ME

Trezor depozitní EURON 3200 ME patří k nejnovějším modelům z řady EURON. Je to vysoce odolný trezor vhodný pro uložení cenností vyšší hodnoty. Má tři pláště z žárupevné oceli a pokročilý elektronický časový zámek TIMELOCK.
Cena s DPH: 72 889,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.