INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Trezor Trendy 3

T04691Kód:
RottnerVýrobce:
více než týdenDostupnost:
24 měsícůZáruka:
5 350,- Běžná cena:
4 201,- Cena bez DPH:

5 083,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
267,-  tj. 5 % Ušetříte :
ks Množství

Popis

Trezor Trendy 3

Hotelový a nábytkový sejf TRENDY 3 je jednostěnný nábytkový sejf vyrobený z kvalitní ocele. Sejf patří do rodiny sejfů Trendy Electronic. Tento sejf je jeho "nejtěžší" variantou. Korpus sejfu má tloušťku 2 mm a dveřní deska je ze 4 mm ocele. Sejf je vybaven protipožární drážkou. Sejf má dva uzamykací čepy. Má standardní otvory na zadní stěně sejfu pro upevnění (doporučujeme vždy sejf - trezor upevnit). Sejf je dodáván v barvě antracit. Zámek sejfu je elektronický, na běžné baterie (baterie nejsou součástí dodávky sejfu). Mastercode a Usercode  k dispozici. Programovatelný kód (3 až 8 číslic). Zámek sejfu má měkká tlačítka a tento typ sejfu má i moderní verzi elektronického zámku s LED displejem s elektronickým zdrojem světla.  Sejf má mechanické nouzové otevírání (součástí balení jsou dva klíče). Zásuvka na baterii se nachází na vnitřní straně dveří sejfu. Testovací tlačítko baterie slouží k zjištění nabití. Časová prodleva (po třech zlých pokusech) po zadání nesprávného kódu. Speciální rozměry a speciální lakování sejfu není dodáváno. Sejf obdržel certifikát Comfort Security. Sejfy Trendy jsou certifikované v bezpečnostní třídě Z1 podle EN 1143-1.Specifikace:
Sejf - trezor Trendy 3 - jednostěnný sejf hotelový a nábytkový
barva: antracit
počet klíčů: 2


Rozměry sejfu - trezoru:
vnější výška: 500 mm
vnější šířka: 350 mm
vnější hloubka: 360 mm
vnitřní výška: 495 mm
vnitřní šířka: 345 mm
vnitřní hloubka: 300 mm
objem celkem: 51 l
počet vnitřních schránek: 1
hmotnost: 19 kg

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Trezor Trendy 1

Trezor TRENDY 1 je nábytkový a hotelový sejf vyrobený z kvalitní ocele, vybavený protipožární drážkou. Sejf je vybaven elektronickým zámkem s LED displejem. Sejfy Trendy jsou certifikované v bezpečnostní třídě Z1 podle EN 1143-1.
Cena s DPH: 2 399,- 

Trezor Trendy 2

Trezor TRENDY 2 je nábytkový a hotelový sejf vyrobený z kvalitní ocele, vybavený protipožární drážkou. Sejf je vybaven elektronickým zámkem s LED displejem. Sejfy Trendy jsou certifikované v bezpečnostní třídě Z1 podle EN 1143-1.
Cena s DPH: 4 465,- 

Trezor Trendy Laptop

Trezor TRENDY Laptop Anthrazit je hotelový a nábytkový sejf vyrobený z kvalitní ocele, vybavený protipožární drážkou. Sejf je vybaven elektronickým zámkem na baterie.
Cena s DPH: 3 335,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.