INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Trezor na zbraně MAXI 10 PME/K

MAXI 10 PME/KKód:
SAFEtronicsVýrobce:
více než týdenDostupnost:
24 měsícůZáruka:
18 990,- Běžná cena:
15 694,- Cena bez DPH:

18 990,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Trezor na zbraně MAXI 10 PME/K

Trezor na zbraně MAXI 10 PME/K je kombinovaná zbraňová skříň, vybavená elektronickým zámkem a určená pro uložení pěti zbraní s délkou do 130 cm.  Tato zbraňová skříň je narozdíl od verze MAXI 10 ME/K prodloužena o 10 cm. Trezory na zbraně MAXI 10 PME/K jsou navrhovány ve spolupráci s policií tak, aby splňovaly všechny legislativní požadavky, které upravují uložení zbraní a střeliva. Trezor na zbraně MAXI 10 PME/K má elektronický zámek SAFEtronics se šestimístným kódem, 5 nastavitelných polic pro uložení krátkých zbraní nebo dokumentů, vnitřní uzamykatelnou schránku a věšáčky na čistící a údržbové příslušenství pro dlouhé zbraně. Vzdálenost pěnových opěrek od zadní strany skříně umožňuje pohodlné opření složené zbraně i s namontovaným okulárem. Trezor na zbraně MAXI 10 PME/K je vybaven základním kotvením k podlaze nebo do zdi, pro montáž ke zdi jsou připraveny čtyři otvory. Výrobce důrazně doporučuje pevné ukotvení ke zdi nebo k podlaze.

Certifikace platná pro trezor na zbraně MAXI 10 PME/K:

Trezortest: dle ČSN EN 1143-1 minimálně 15RU skříně jsou osazeny zámkem se zvýšenou bezpečností typ "A" dle ČSN P 165110.

Bezpečnostní třída Z2

Specifikace pro trezor na zbraně MAXI 10 PME/K:

Vnější výška: 1500mm
Vnější šířka: 678 mm
Vnější délka: 350 mm
Vnitřní výška: 1495 mm
Vnitřní šířka: 673 mm
Vnitřní délka: 305 mm
Objem: 226 l
Hmotnost trezoru: 115 kg
Uložení zbraní: 5 ksTrezor na zbraně MAXI 10 PME/K má jako základní barevné provedení Antracit (tmavě šedou). Stejně jako u trezorů, i u skříní jsou použity kvalitní dvousložkové polyuretanové barvy s odolností proti mechanickému poškození.

 

Trezor s ohledem na vysokou hmotnost nelze vyzvednout osobně ve výdejním místě v Brně.

 Tento trezor - sejf přepravuje s ohledem na vyšší hmotnost přepravní služba DHL (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu (zpravidla předem telefonuje zákazníkovi). Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník. V případě, že se jedná o trezor s hmotností vyšší 50kg, bude účtováno dopravné 850,- Kč. U přepravní služby DHL není možné platit platební kartou, platba je možná pouze v hotovosti.


Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.