INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Trezor na zbraně IVETA 5 PME/K

IVETA 5 PME/KKód:
SAFEtronicsVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
21 890,- Běžná cena:
18 091,- Cena bez DPH:

21 890,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství
Náš tip

Popis

Trezor na zbraně IVETA 5 PME/K

Trezor na zbraně IVETA 5 PME/K je trezorová skříň trojvrstvé konstrukce, resp. dvojplášťové s výplní, určená pro uložení dokumentace a tří zbraní s délkou do 130 cm. Vhodný pro cennější zbraně.

Trezor na zbraně IVETA 5 PME/K má vnitřní uzamykatelnou schránku po celé šíři zbraňového trezoru a opěrku na 3 dlouhé zbraně. Úložný prostor pro zbraně je vysoký 130 cm, v levé půli trezoru jsou 3 volně nastavitelné police pro ukládání dokumentů či menších zbraní. Trezor IVETA 5 PME/K má dvojplášťovou konstrukci s výplní, je proto vhodná pro zbraně s vyšší pořizovací hodnotou. Je osazená elektronickým zámkem a nouzovým mechanickým. Uvnitř trezoru a na vnitřní straně dveří jsou držáky na příslušenství. Dno skříňky je vystlané tkaninou, která zabraňuje opotřebení pažeb. Základním barevným provedením je antracitová (tmavě šedá) a tmavozelená.
Trezor na zbraně IVETA 5 PME/K je vybaven dvěma kotevními otvory (průměr 18 mm) ve dně skříně. Výrobce důrazně doporučuje pevné ukotvení ke zdi nebo k podlaze. 

 

Certifikace platná pro trezor na zbraně IVETA 5 PME/K:

Trezortest: dle ČSN EN 1143-1 minimálně 30 RU

Bezpečnostní třída 0

NBÚ: "D" (důvěrně)

Specifikace pro trezor na zbraně IVETA 5 PME/K:

Vnější výška: 1535 mm
Vnější šířka: 535 mm
Vnější hloubka: 370 mm
Vnitřní výška: 1500 mm
Vnitřní šířka: 500 mm
Vnitřní hloubka: 295 mm
Objem: 220 l
Hmotnost trezoru: 124 kg
Uložení zbraní: 3 ks

Vzhledem ke konstrukci dvou plášťů a výplni se dají označit jako tepelně odolné.

U trezorů jsou použity kvalitní dvousložkové polyuretanové barvy s odolností proti mechanickému poškození. Trezorové skříně jsou standardně osazeny zámkem se zvýšenou bezpečnostní typu "A" dle ČSN P 165110 (motýlkový klíč).

 

 

Trezor s ohledem na vysokou hmotnost nelze vyzvednout osobně ve výdejním místě v Brně.

Tento trezor - sejf přepravuje s ohledem na vyšší hmotnost přepravní služba DHL (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu (zpravidla předem telefonuje zákazníkovi). Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník. U přepravní služby DHL není možné platit platební kartou, platba je možná pouze v hotovosti.


Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.