INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Stěnový trezor ST 18 LG

ST 18 LGKód:
SAFEtronicsVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
5 490,- Běžná cena:
4 537,- Cena bez DPH:

5 490,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Stěnový trezor ST 18 LG

Stěnový trezor ST 18 LG je klasický trezor do zdi zhotovený v nadstardním provedení. Trezor ST 18 LG umožňuje bezpečné uložení cenností a dalších předmětů hodných ochrany. Pro uzamykání trezoru slouží mechanický kombinační zámek LaGard. Trezor je dále vybaven vyjímatelnou poličkou. Podle ČSN EN 1143-1 je trezor certifikován v bezpečnostní třídě 0.

Trezor se zabudovává do zdi, kde je chráněn okolním betonem nebo jinými montážními prvky. Výjimkou je celá přední stěna trezoru. Jelikož by mechanický kombinační zámek, který vyčnívá ze stěny trezoru, přesahoval rovinu stěhy po zabudování, je trezor hlouběji zapuštěn do stěny a je opatřen zvláštním rámem. Díky tomu z roviny zdi vůbec nic nevyčnívá.

Trezor je určený pro zabudování do zdi. Po zabudování do zdi je trezor chráněn okolním betonem a dalšími prvky montáže s výjimkou celé přední stěny. Trezor je dodáván v černé barvě.

 

Parametry platné pro stěnový trezor ST 18 LG:

Vnější výška: 240 mm
Vnější délka: 340 mm
Vnější hloubka: 145 mm
Vnitřní výška: 185 mm
Vnitřní délka: 285 mm
Vnitřní hloubka: 90 mm
Objem: 5 l
Hmotnost: 15 kg
Certifikace: bezpečnostní třída 0 dle ČSN EN 1143-1
Barva: bílá

 

Nově se tyto stěnové trezory dodávají v bílé barvě, výhodou je menší viditelnost trezoru zabudovaného do zdi.Tento trezor - sejf přepravuje přepravní služba DHL (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu (zpravidla předem telefonuje zákazníkovi). Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník. U přepravní služby DHL není možné platit platební kartou, platba je možná pouze v hotovosti.


Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.