Robotické vysavače iRobot

 

Typickým a zároveň naprosto jedinečným zástupcem kategorie Robotické vysavače jsou robotické vysavače značky iRobot:

 

"...Proč jsou roboti značky iRobot tak výjimeční? Je to především proto, že na jejich vývoji pracují špičkoví specialisté na robotiku. Společnost iRobot se zabývá pouze vývojem robotů a díky tomu má nejrozsáhlejší know-how v oblasti robotiky. Nejvýznamnější skupinu těchto robotů představují roboti využívaní v americké armádě a vesmírném výzkumu.

 

...

 

Roboti se při prozkoumávání neznámého prostoru chovají podobně jako vosy a včely. Tento mimořádně inteligentní systém vědci implementovali do robota, a tak vytvořili inteligentní robotický systém, na kterém je založena i ROOMBA."

 

Více si přečtěte v článku Domácí roboti značky iRobot.

 

Robotické vysavače iClebo

 


Další robotický vysavač, o kterém jsme uveřejnili samostatný článek, je robotický vysavač iClebo.

 

"Robotický vysavač iClebo uklidí v době, kdy doma nejste. Stačí nastavit časovač začátku úklidu na vhodnou dobu, a vysátí podlah můžete vypustit z hlavy. Robotický vysavač iClebo zahájí svůj úklid každý den přesně v nastavenou dobu. Nemusíte se obávat, že by tento robotický vysavač mohl ublížit nábytku, se kterým v průběhu úklidu přijde do styku.


...

 

Díky 7 IR senzorům pro detekci objektů zjistí robotický vysavač přítomnost předmětů před sebou a vyhne se jim, takže nedojde k nárazu vysavače např. do skříně."

 

Celý článek naleznete na stránce Robotický vysavač iClebo.

 

 

Robotické vysavače CleanMate 

 

Stranou našeho zájmu nezůstaly ani robotické vysavače CleanMate.

 

"K řízení pohybu využívá robotický vysavač pět pohybových módů. Díky patentovanému uklízecímu systému zajišťuje robotický vysavač CleanMate dokonalý úklid celé podlahy. Prakticky bez problémů dokáže uklidit těžko přístupná místa, takže prostory pod nábytkem či rohy místností již nebudou problém."

 

O pohybu, funkcích či vysokém uživatelském komfortu vypráví článek Robotické vysavače CleanMate.

 

Antibakteriální vysavač Raycop

 

 

V naší nabídce však nejsou jen robotické vysavače. Pořídit u nás můžete i zvláštní antibakteriální vysavač Raycop.

 

"Jsou všude. Jsou snad ve všech lidských obydlích po celém světě. Jsou tedy i ve Vaší domácnosti! Způsobují alergie, astmata a nemoci. Říká se jim prachoví roztoči a rozhodně nejsou sami. Jsou s nimi viry, bakterie a další patogeny. Zbavte se jich! Antibakteriální vysavač Raycop Vám s tím pomůže. Antibakteriální vysavač Raycop totiž na jediný zásah zničí 99,9 % jejich populace. Jak? Přečtěte si náš článek Antibakteriální vysavač Raycop."

 


Mezi našimi články najdete též Porovnání robotických vysavačů a rezenci na Robotické vysavače.

 

Pročtěte si naše články, abyste se dokázali kvalifikovaně rozhodnout pro ten správný robotický vysavač.