INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Skříňový trezor TSS 90 MLG

TSS90MLGKód:
SAFEtronicsVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
21 490,- Běžná cena:
17 760,- Cena bez DPH:

21 490,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Skříňový trezor TSS 90 MLG

Skříňový trezor TSS 90 MLG je velkoobjemová trezorová skříň sloužící pro uložení dokumentů, hotovosti, spisů na úřadech či firmách s certifikací na I. bezpečnostní třídu a stupeň utajení "T" podle NBÚ. Trezor TSS 90 MLG je standardně osazen vnitřní uzamykatelnou schránkou a vyjímatelnou policí, která je výškově nastavitelná. Pro základní kotvení jsou ve dně trezoru připraveny 2 kotevní otvory. Tento typ trezorové skříně má mechanický zámek Mauer na klíč v kombinaci s mechanickým kombinačním zámkem LaGard. Základním barevným provedením trezoru je antracit (tmavě šedá).

Pro prodejce a majitele zbraní lze vnitřní prostor vybavit také pro uložení dlouhých zbraní (viz. TSS 160 */K3 a TSS 160 */K5). Tyto zbraňové skříně nejsou v běžném výrobním programu, jejich dostupnost vždy závisí na aktuální situaci ve výrobě.

 

Certifikace platná pro trezor TSS 90 MLG:

Trezortest: dle ČSN EN 1143-1 bezpečnostní třída I
NBÚ: "T" (tajné)

 

Technické parametry pro trezor TSS 90 MLG:

Vnější výška: 900 mm
Vnější šířka: 600 mm
Vnější hloubka: 435 mm
Vnitřní výška: 860 mm
Vnitřní šířka: 560 mm
Vnitřní hloubka: 345 mm
Objem: 166 l
Hmotnost trezoru: 160 kg

 

Trezor s ohledem na vysokou hmotnost nelze vyzvednout osobně ve výdejním místě v Brně.

Tento trezor - sejf přepravuje s ohledem na vyšší hmotnost přepravní služba DHL (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu (zpravidla předem telefonuje zákazníkovi). Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník. U přepravní služby DHL není možné platit platební kartou, platba je možná pouze v hotovosti.

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Trezor na zbraně TSS 160 M/K3

Trezor na zbraně TSS 160 M/K3 je certifikovaná zbraňová skříň. Vnitřní uspořádání kombinuje úložný prostor na zbraně s prostorem pro dokumenty, cennosti, hotovost apod. Je osazený mechanickým zámkem a certifikovaný v bezpečnostní třídě I.
Cena s DPH: 29 790,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.