INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Skřínky na klíče

Skřínky na klíče jsou vhodným produktem v těch zařízeních, kde je nutno mít pod kontrolou přístup do více místností, mít např. do nich přístup pro případ požáru, nenadálé události apod. nebo pro zřetelnou administrativu. Skřínky jsou vhodné do škol, výrobních provozů, pro správce budov, ale v menším provedení i do domu, kde promluví o majiteli. Kvalitní skřínky na klíče naleznete právě v nabídce na této straně. Vybrat si můžete jak z robustních skříněk na klíče tak i z malých skříněk jen na jeden klíč. Kvalitní bezpečnostní skřínky na klíče za příznivé ceny v jedinečné nabídce obchodu OK-produkt.cz.


třídit dle
 

Comsafe klíčenky 10 ks

Comsafe klíčenky 10 ks je dokoupitelné příslušenství pro skříňky na klíče. Slouží k označení jednotlivých klíčů. Balení obsahuje 10 ks klíčenek.
Cena s DPH: 98,- 

Alarm - kazeta NSK-1

Alarm - kazeta pro nouzové případy. Skřínka na klíče NSK-1.
Cena s DPH: 269,- 

Skříňka na klíče TS-20

Comsafe TS je skříňka na klíče vyrobená z vysokokvalitního ocelového plechu. Sejf TS je zkonstruovaný pro upevnění na stěně. Sejf má cylindrický zámek se 2 klíči. Ve skříňce je 20 háčků na klíče.
Cena s DPH: 322,- 

Skříňka na klíče TS-48

Comsafe TS je skříňka na klíče vyrobená z vysokokvalitního ocelového plechu. Sejf TS je zkonstruovaný pro upevnění na stěně. Sejf má cylindrický zámek se 2 klíči. Ve skříňce je 48 háčků na klíče.
Cena s DPH: 448,- 

Skříňka na klíče SK-10

Skřínka na klíče Comsafe série SK je skříňka na klíče zkonstruovaná pro upevnění na stěně. Skříňka SK-10 je vybavena cylindrickým zámkem. Skříňka má 10 háčků na klíče, pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 470,- 

Skříňka na klíče SK-20

Skřínka na klíče Comsafe série SK je skříňka na klíče zkonstruovaná pro upevnění na stěně. Skříňka SK-20 je vybavena cylindrickým zámkem. Skříňka má 20 háčků na klíče, pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 492,- 

Skříňka na klíče TS-93

Comsafe TS je skříňka na klíče vyrobená z vysokokvalitního ocelového plechu. Sejf TS je zkonstruovaný pro upevnění na stěně. Sejf má cylindrický zámek se 2 klíči. Ve skříňce je 93 háčků na klíče.
Cena s DPH: 618,- 

Skříňka na klíče SK-30

Skřínka na klíče Comsafe série SK je skříňka na klíče zkonstruovaná pro upevnění na stěně. Skříňka SK-30 je vybavena cylindrickým zámkem. Skříňka má 30 háčků na klíče, pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 627,- 

Sejf na klíče Rottner KEY-BOX-1

Sejf na klíče KEY-BOX-1 je bezpečnostní schránka na klíče s kombinačním zámkem na čtyř-místný číselný kód. Schránka je vhodná pro uskladnění důležitých klíčů uvnitř i venku.
Cena s DPH: 698,- 

Sejf na klíče Rottner SMART-BOX-1

Sejf na klíče Rottner SMART-BOX-1 je bezpečnostní schránka na klíče s kombinačním zámkem na čtyř-místný číselný kód. Schránka se upevňuje ke stěně.
Cena s DPH: 698,- 

Skříňka na klíče SK-40

Skřínka na klíče Comsafe série SK je skříňka na klíče zkonstruovaná pro upevnění na stěně. Skříňka SK-40 je vybavena cylindrickým zámkem. Skříňka má 40 háčků na klíče, pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 716,- 

Nábytkový sejf na klíče Rottner X-Key

Nábytkový sejf Rottner X-Key je trezor na klíče vybavený mechnickým kombinačním zámkem. Rottner X-Key je jednoplášťový sejf vyrobený z kvalitní oceli vybavený otvory v zadní stěně pro bezpečné ukotvení.
Cena s DPH: 1 567,- 

Sejf na klíče Rottner KEY-PROTECT

Sejf na klíče Rottner KEY-PROTECT je bezpečnostní schránka na klíče s kombinačním zámkem na čtyř-místný číselný kód. Schránka se upevňuje ke stěně.
Cena s DPH: 1 585,- 

Skříňka na klíče S-100

Skřínka na klíče je zkonstruovaná pro upevnění na stěnu. Skřínka na klíče S-série je vybavena cylindrickým zámkem. Skříňka obsahuje 100 háčků na klíče pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 1 880,- 

Skříňka na klíče KEYTRONIC-20

Comsafe KeyTronic 20 je skříňka na klíče vybavená elektronickým zámkem. Sejf KeyTronic je jednoplášťová skříňka vyrobená z kvalitní oceli vybavená otvory pro uchycení skříňky a elektronickým zámkem.
Cena s DPH: 2 230,- 

Skříňka na klíče KEYTRONIC-48

Comsafe KeyTronic 48 je skříňka na klíče vybavená elektronickým zámkem. Sejf KeyTronic je jednoplášťová skříňka vyrobená z kvalitní oceli vybavená otvory pro uchycení skříňky a elektronickým zámkem.
Cena s DPH: 3 160,- 

Skříňka na klíče KEYTRONIC-100

Comsafe KeyTronic 100 je skříňka na klíče vybavená elektronickým zámkem. Sejf KeyTronic je jednoplášťová skříňka vyrobená z kvalitní oceli vybavená otvory pro uchycení skříňky a elektronickým zámkem.
Akční cena: 4 237,-  Sleva: 223,- Sleva v %: 5 %

Skříňka na klíče ST-200

Skřínka na klíče je zkonstruovaná pro upevnění na stěnu. Skřínka na klíče ST 200, série Premium může být vybavena mechanickým nebo elektronickým zámkem (za doplatek). Skříňka obsahuje 200 háčků na klíče pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 10 038,- 

Skříňka na klíče ST-200 EL

Skřínka na klíče je zkonstruovaná pro upevnění na stěnu. Skřínka na klíče ST 200 EL, série Premium je vybavena elektronickým zámkem. Skříňka obsahuje 200 háčků na klíče pozinkované a číselně a barevně rozlišené.
Cena s DPH: 13 533,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.