INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Skřínky na klíče

Skřínky na klíče jsou vhodným produktem v těch zařízeních, kde je nutno mít pod kontrolou přístup do více místností, mít např. do nich přístup pro případ požáru, nenadálé události apod. nebo pro zřetelnou administrativu. Skřínky jsou vhodné do škol, výrobních provozů, pro správce budov, ale v menším provedení i do domu, kde promluví o majiteli. Kvalitní skřínky na klíče naleznete právě v nabídce na této straně. Vybrat si můžete jak z robustních skříněk na klíče tak i z malých skříněk jen na jeden klíč. Kvalitní bezpečnostní skřínky na klíče za příznivé ceny v jedinečné nabídce obchodu OK-produkt.cz.


Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.