INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Robotický vytírač Scooba 450

130-Scooba450Kód:
iRobotVýrobce:
do tří dnůDostupnost:
24 měsícůZáruka:
13 489,- Běžná cena:
11 148,- Cena bez DPH:

13 489,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství
Novinka

Popis

Robotický vytírač Scooba 450

Robotický vytírač iRobot Scooba 450 - robotický vytírač pro mokrý úklid podlah v domácnosti. Robotický vytírač Scooba 450 pracuje ve 4 fázích: vysátí drobných nečistot, mytí, čištění a vysátí špinavé vody. Model Scooba 450 se od původního modelu 390 příliš funkčně neliší, avšak snahou při výrobě bylo vyřešit neduhy modelu předchozího. Zásadní rozdíl je v použité baterii, která má nyní o 30% větší životnost. Scooba 450 dokáže na jedno nabití vytřít až 42 m2. Také design Scooby se lehce změnil.

 


Specialista na robotiku, americká společnost iRobot, jež způsobila revoluci v úklidu domácnosti se svým robotickým vysavačem iRobot, přichází s dalším unikátním produktem. Jmenuje se Scooba a zbaví vás vytíracích nepříjemností. Scooba je unikátní domácí robot, bratříček slavného iRobotu Roomba, jenž pomocí čtyřfázového čistícího programu zbaví vaši podlahu nečistot, přičemž za sebou zanechá čisto, avšak mírně vlhko. Tímto se neliší od běžného mopu, ani za ním nezůstává podlaha suchá a musí se zkrátka vyčkat, než příroda respektive teplota vykoná své. Při úklidu Scooba postupuje takto.

 

• Předvysátí – jelikož má Scooba luxovací geny, čištěný prostor nejdříve předvysaje. Není to ovšem plnohodnotný vysavač, takže doporučujeme do místnosti nejdříve vypustit robotický vysavač Roomba případně chňapnout klasický ruční vysavač a místnost vysát.
• Mytí – v této fázi Scooba aplikuje na podlahu čistící roztok Scooba Juice z vyhrazené nádobky. Není to roztok ledajaký, ale vyvinutý speciálně pro robotické vytírání. Je vyroben z přírodních enzymů a nezatěžuje tudíž přírodu, navíc se vyznačuje vysokou účinností čistění, kdy během úklidu zahubí až 98% bakterií. Díky svému přírodnímu složení nepředstavuje absolutně žádné riziko pro osoby trpící alergiemi nebo děti.
• Čistění – nanesení čistícího roztoku na podlahu následuje fáze čištění, kdy Scooba kartáčem a čistícími lištami stírá podlahu.
• Vysátí špinavé vody – v posledním kroku Scooba vysaje z podlahy špinavou vodu, jež se ukládá v další vyhrazené nádobce. Ta se po na konci úklidu jednoduše vyprázdní. 

 

Je důležité říci, že všechny fáze čistícího procesu probíhají současně, a tak za Scoobou zůstává čistá, avšak mírně mokrá podlaha. Fyziku prostě neošálíme. Zároveň kvůli nutnosti spojit čtyři relativně složité procesy do jednoho souvislého pohybu se i způsob pohybu Scooby v místnosti poměrně zásadně liší od toho, jak pracuje a pohybuje se robotický vysavač iRobot Roomba. Ale nebojte, Scooba není žádný potížista. Soužití s ní je snadné a hlavně příjemné. Vložíte baterii, do vyhrazené nádobky nalejete čistící roztok a vodu, Scoobu zapnete a vypustíte do vysátého prostoru. V tomto momentě můžete na podlahu zapomenout a přijít například za hodinku k hotovému.

  

 

Technická specifikace pro robotický vysavač Scooba 450:

Nejchytřejší systém úklidu iAdapt
Unikátní třífázový čistící proces
Při procesu čištení je zahubeno až 99,3% bakterií
Automatická Virtuální zeď
Procesor prestižní značky ARM
Dva čistící režimy - 40 minutový na 28 m2 a 20 minutový pro 14 m2
Mokrý úklid tvrdých podlah
Oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu 
Vysoká kapacita baterie Ni-MH, 4100 mAh
Doba nabíjení 4 hodiny
Spotřeba při nabíjení  max. 40 W
Spotřeba Stand by max. 2 W
Externí napájecí zdroj
Hlučnost < 80 dB
Rozměry 330 x 80,5 mm
Hmotnost 3,6 kg

 

 

Obsah balení pro robotický vysavač iRobot Scooba 450:

1 x iRobot Scooba 450
1 x Cleaning head a Cleaning Brush (v robotovi)
1 x Dobíjecí baterie Ni-MH, 4100 mAh
1 x Napájecí zdroj
1 x Vzorek čístícího prostředku - Scooba Juice
1 x Vacuum Port (v robotovi)
1 x Scooba Filter (v robotovi)
1 x Automatická Virtuální zeď

 

 

1. Unikátní čtyřfázový čistící proces
2. Vysoce účinný čistící roztok na bázi enzymů šetrný k přírodě
3. Až 98% bakterií zahubeno v rámci procesu čištění
4. Scooba za sebou zanechává čistou, avšak mírně vlhkou podlahu

 

 

Internetový obchod OK-produkt.cz je autorizovaným prodejcem značky iRobot (viz certifikát umístěný vlevo). Prodávané robotické vysavače iRobot jsou originální, mají zajištěn záruční i pozáruční servis a obsahují český návod! Na trhu se objevují robotické vysavače z tzv. černého dovozu za nižší cenu. Nákup těchto robotických vysavačů se však málokdy vyplatí! Přečtěte si pozorně informace v následující příloze.

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Robotický vysavač MONEUAL ME770 Red

Robotický vysavač Moneual ME770 Red je nový špičkový robotický vysavač a umývač podlah, vybavený kamerovým navigačním systémem rychle a precizně vysává a zároveň vytírá podlahy.
Cena s DPH: 15 990,- 

Robotický vysavač MONEUAL ME685

Robotický vysavač MONEUAL ME685 je první robotický vysavač a umývač podlah. Je vybavený 42 pokročilými senzory, které brání kolizím, dále má 4 vrstvou filtraci, hlasového průvodce a funkci automatického dobíjení.
Cena s DPH: 11 990,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.