Robotický vysavač iClebo plus alfa

Robotický vysavač je novým zařízením, které se začíná objevovat v českých domácnostech. Výhoda tohoto chytrého zařízení je jeho schopnost uklidit sám a bez pomoci. Robotické vysavače jsou založené na pokročilých technologiích, které dlouhá léta vznikaly v laboratořích výzkumných pracovišť. Po několikaletém vývoji opustily tyto supermoderní technologie brány laboratoří a začaly si hledat cestu do našich domácností.

 

Spojením nejvyšší technické kvality zpracování s moderním designem je robotický vysavač iClebo Plus alfa. Tento robotický vysavač přinese do domácnosti skutečnou úlevu od pravidelných povinností v podobě vysávání podlah, neboť dokáže uklidit sám.

 

Robotický vysavač iClebo plus alfa - nárazník s citlivými senzoryRobotický vysavač zvládne uklidit sám

 

Nechcete být rušeni, když doma odpočíváte? Robotický vysavač iClebo uklidí v době, kdy doma nejste. Stačí nastavit časovač začátku úklidu na vhodnou dobu, a vysátí podlah můžete vypustit z hlavy. Robotický vysavač iClebo zahájí svůj úklid každý den přesně v nastavenou dobu.

 

Nemusíte se obávat, že by tento robotický vysavač mohl ublížit nábytku, se kterým v průběhu úklidu přijde do styku. Robotický vysavač iClebo je totiž vybaven bezdotykovým nárazníkem, v němž je umístěno celkem 7 IR senzorů pro detekci objektů. Díky tomuto opatření zjistí robotický vysavač přítomnost předmětů před sebou a vyhne se jim, takže nedojde k nárazu vysavače např. do skříně.

 

Robotický vysavač iClebo plus alfa - senzory a kartáčeRobotický vysavač iClebo je dokonce zajištěn proti pádu z vyvýšených prostor a schodů. K tomu mají robotické vysavače iClebo senzory proti pádu, které tomuto nebezpečí brání. Pokud dojde k zaseknutí vysavače na nějakém místě, dojde k aktivaci senzorů v oblasti kol a robotický vysavač iClebo automaticky zastaví svoji práci. Robotický vysavač iClebo je tedy díky svým senzorům skutečně zajištěn pro různé situace.

 

Pokud budete potřebovat zjistit jakékoliv potřebné informace o vysavači (např. čas, stav baterie, délku práce, mód nebo další), stačí se podívat na přehledný digitální displej, který všechny tyto informace zobrazuje. Pro co nejvyšší pohodlí při jeho používání má robotický vysavač iClebo dálkový ovladač, s jehož pomocí můžete robotický vysavač ovládat.

 

Jak robotický vysavač iClebo uklízí?

 

Úkolem, který robotické vysavače plní, je úklid podlah. Vysoce kvalitní úklid podlah v domácnosti robotický vysavač iClebo zajišťuje vysokým výkonem sání a za pomoci velkého výkonného rotačního kartáče a bočního kartáčku, který uklízí podél nábytku a stěn.

 

Robotický vysavač iClebo plus alfa - kartáčeVelký výkonný kartáč je dlouhý a široký, což jsou vlastnosti, které napomáhají iClebu při dokonalém úklidu koberců. Tento kartáč je také šetrný k dřevěným podlahám. Pro očištění za pomoci přiloženého hřebínku lze kartáč snadno vyjmout z robotického vysavače. Podobný kartáč je naprosto jedinečný pro robotický vysavač iClebo. U jiných robotických vysavačů ho nenajdete.

 

Tento robotický vysavač je vhodný i pro alergiky

 

Robotický vysavač iClebo je vybaven třístupňovou filtrací, která zahrnuje síťový filtr, antibakteriální HEPA filtr a elektrostatický filtr. Takto pojatá filtrace umožňuje, aby robotický vysavač zachytil i ten nejjemnější prach. HEPA filtr je vhodný i pro alergiky, avšak tímto filtrem je vybaveno jen málo robotických vysavačů. Robotický vysavač iClebo Plus a patří mezi ně.

 

Robotický vysavač s moderním štíhlým designem

 

Robotický vysavač iClebo plus alfa - štíhlý designRobotický vysavač iClebo je na pohled charakteristický svým moderním štíhlým designem. Štíhlý design však neslouží pouze jako vizuální charakteristický znak, avšak rovněž plní velmi praktickou funkci.

 

Díky svému štíhlému designu může robotický vysavač iClebo uklízet i pod postelemi či sedací soupravou. Štíhlý design lze považovat za doklad praktického přístupu tvůrců iCleba při jeho vývoji.

 

iClebo se výborně hodí pro úklid tvrdých podlah a koberců, přejezd přechodových lišt či prechodů mezi kobercem a tvrdou podlahou mu nedělá žádné problémy.

 

Zdroj energie pro robotický vysavač iClebo

 

Akumulátor pro robotický vysavač iClebo plus alfaJako zdroj pohonu pro robotický vysavač iClebo plus a sloužíRobotický vysavač iClebo plus alfa moderní výkonná lithium-ionová baterie. Tato baterie přináší mnoho výhod, mezi které patří především dlouhá životnost, dlouhá výdrž, krátký čas nabíjení a žádný paměťový efekt.

 

Dojde-li k vybití baterie v průběhu úklidu, robotický vysavač iClebo vyhledá základnu a sám se nabije. Po skončení nabíjení dokončí přerušený úklid.

 

Co dodat? Kupte si robotický vysavač...

 

Nyní máte i Vy možnost pořídit si toto malé chytré zařízení, které dokáže uklidit samo a bez Vaší pomoci. Robotický vysavač iClebo plus a tak ušetří Váš čas a energii, které můžete věnovat odpočinku, nějakému koníčku nebo jakékoli zábavě. Navštivte stránku Robotický vysavač iClebo plus a, kde si tento robotický vysavač můžete koupit a kde se blíže seznámite s jeho parametry.

 

 

Další články naleznete v naší Poradně.