Robotický vysavač iCLEBO Arte je nový robotický vysavač 2 v 1 – kamerový systém i inteligentní algoritmus úklidu

Robotický vysavač iCLEBO Arte je nový typ robotického vysavače, který je vybaven druhou generací kamerového mapovacího systému YUJIN ROBOT SLAM TM. Nyní ho lze konečně zakoupit i na českém trhu. Je vybaven druhou generací kamerového mapovacího systému YUJIN ROBOT SLAM TM. Tento inovovaný systém mapování přináší zrychlení a zefektivnění úklidu. Pokud měl zákazník doposud dilema, zda si koupit robotický vysavač s inteligentním algoritmem úklidu nebo s kamerovým mapovacím systémem, iCLEBO Arte tuto otázku vyřešil. Spojil oba systémy dohromady.

Robotický vysavač iClebo Arte


Nový robot iCLEBO Arte má zcela přepracovaný systém ovládání a upravený podvozek vysavače tak, aby překonával větší překážky (až 2 cm vysoké). Celý robotický vysavač má navíc menší výšku, a to 8,9 cm, aby lépe vyhovoval požadavkům zákazníků. Mezi další novinky patří LCD displej s dotykovým ovládáním, nová větší nádoba na nečistoty, kterou vyjmete i jednou rukou, nový nárazník i boční kartáčky.
Praktické je také snížení hlučnosti na 55 dB a nová nabíjecí základna s možností uschování adaptéru do jejího nitra. Zapomenout nesmíme ani na mop, jehož přítomnost vysavač automaticky pozná a nevyžaduje žádné speciální nastavení.
A to ještě není vše. Vylepšení se dočkal i systém sání a sběru nečistot a iCLEBO Arte získal výborné ocenění v testu „IEC Sand“ (International Standard Test Dust). Také byla snížena spotřeba (menší váha vysavače, efektivnější motory) a vysavač se tak řadí mezi ekologicky šetrné spotřebiče. Ještě váháte s vánočním dárkem pro vaši rodinu?

Robotický vysavač iClebo Arte

Když se potkají dva světy
Vysavač iCLEBO Arte je mimořádným přínosem do světa robotických vysavačů, protože používá oba běžně rozšířené systémy úklidu. Inteligentní algoritmus zajišťuje, že robot přejede místa vícekrát, ale nedochází při něm k mapování prostoru. Kamerový systém zase zajišťuje mapování a robot jím vybavený přejede dané místo jednou. Spojením obou systémů vznikl takzvaný režim MAX, kdy iCLEBO Arte uklízí nejprve pomocí kamerového mapovacího systému a následně se přepne do inteligentního algoritmu úklidu. Čím je to přínosné? Došlo tak k zefektivnění úklidu a současně bylo vyslyšeno přání zákazníků, kteří chtěli robot používající oba systémy.

Společnost Yujin Robot vyvíjí robotické vysavače již více než 20 let a patří k lídrům na celosvětovém trhu nejen v robotice pro domácnost. Zároveň také
vyvíjí roboty průmyslové, vojenské či robotické hračky.

Robotický vysavač iClebo Arte 2

Pozn.:
Tisková zpráva - 1. prosince 2012 Společnosti BLAKAR trading s.r.o., která patří k lídrům na trhu v oblasti robotických vysavačů. Zabývá se dovozem, velkoobchodem a internetovým prodejem robotických vysavačů značek CleanMate a iClebo a od roku 2004. Exkluzivně zastupuje značku Raycop - výrobce prvního UVC antibakteriálního vysavače a značku Helpmation - výrobce automatických bezdotykových odpadkových košů a bezdotykových dávkovačů mýdla.