ROBOTICKÉ VYSAVAČE FOBELIRobotický vysavač Fobeli
  vysává všechny druhy hladkých povrchů jako plovoucí podlahy, parkety, dlažbu, linoleum a koberce s délkou chlupu menší jak 1 cm. Vysaje i těžko dostupná místa jako rohy a místa podél zdí, všude tam, kam se vysavače FOBELI dostanou, vysají díky své konstrukci kartáčů i takováto místa.  Kvalita úklidu je srovnatelná s běžnými vysavači  a mnohdy i lepší. Zejména na kobercích díky své unikátní konstrukci kartáčů sebere i nečistoty, které běžným vysavačem bez hlavice vybavené kartáči vysajete obtížně. Zejména se to týká vlasů a zvířecích chlupů.  Mohou robotické vysavače zcela nahradit běžné vysavače? Robotické vysavače FOBELI Vás zbaví drtivé většiny práce s pravidelným úklidem. Je však vhodné jednou za delší dobu vysát klasickým vysavačem i ta místa, kam se žádné robotické vysavače díky své velikosti nedostanou. Je třeba však zdůraznit, že zkušenosti našich zákazníků hovoří jednoznačně o komfortu a spokojenosti nad tím, že je vysavače FOBELI zbavily většiny rutinní práce s úklidem.  Vysavače FOBELI jsou schopny bez problémů přejíždět mezi hladkou plochou a kobercem stejně tak jako z jedné místnosti do druhé za předpokladu, že přechodové lišty nebo výška koberců na hraně je menší nežli cca 1 cm. Jak si poradí robotické vysavače s koberci, které obsahují dekorativní třásně?  V tomto případě doporučujeme vhodným způsobem zamezit, aby se třásně nedostaly do kartáčů vysavače a nepozastavily dočasně jeho činnost namotáním. Koberce tohoto typu buď srolujte, nebo třásně přehněte pod koberec. Aby mi vysavač pracoval pouze v jedné místnosti, zabezpečím použitím  virtuální zdi, která je v příslušenství. Zamezíte tím vjezdu robota do jakékoli oblasti, kterou si nepřejete vysávat. Provoz robotického vysavače Fobeli vyjde levněji  než u běžného vysavače. Náklady na energii vysavačů FOBELI jsou zhruba 7x nižší ve srovnání s běžným vysavačem, který má např. výkon 1500 W. Je to dáno jeho unikátní konstrukcí sběrných kartáčů, které pracují mnohem efektivněji nežli vysavače pracující především na principu vysokého sacího výkonu. Postačí  vysavač  i bez nabíjecí základny.  Robotický vysavač  lze nabíjet samostatně přes napájecí zdroj. Robotické vysavače Fobeli jsou však standardně dodávány s nabíjecí základnou již v základní variantě. Bude se Vám velmi hodit, neboť nebudete muset pamatovat vždy na to, abyste dali vysavač nabíjet. Udělá to po úklidu sám.  K čemu vám bude dálkové ovládání, když je robot automatický?  Dálkové ovládání se hodí pro občasnou navigaci robota na místa, kde například něco rozsypete nebo si budete přát místo vyčistit důkladněji. Po nasměrování na dané místo tak zvolíte dálkově program SPOT a robot dokonale vyčistí plochu cca 1 m čtvereční. Životnost  nabíjecí baterie je obdobná jako jiné Ni-MH akumulátory, životnost se pohybuje okolo cca 500 - 700 nabíjecích cyklů.


Přednosti a výhody robotického vysavače Fobeli:
Naprostý komfort a pohoda pro uživatele. S robotickým vysavačem Fobeli i900 získáte neocenitelného pomocníka do domácnosti nebo kanceláře. Můžete si dovolit vysávat tak často, abyste měli neustále uklizeno, a přesto Vás tato činnost nijak nezdržovala od příjemnějších aktivit. Navíc častějším úklidem významně snížíte objem alergenních nečistot v prostředí, kde žijete.

Vysoká efektivita úklidu

Unikátní sběrný systém nečistot zajistí vysokou efektivitu úklidu. Systém dvou protichůdných kartáčů zajistí spolehlivě sběr hrubých nečistot včetně vlasů a zvířecích chlupů. Dvě silikonové stěrky včetně dostatečného sacího výkonu odstraní drobnější nečistoty a prachové částice.

Nízké provozní náklady bez dodatečných výdajů

Robotický vysavač Fobeli i900 spotřebuje energeticky oproti klasickým vysavačům v průměru 5x méně energie při stejné ploše úklidu. Je to dáno především tím, že využívá mechanicky efektivnější sběr nečistot a nepotřebuje vyvinout tak vysoký sací výkon jako u běžných vysavačů, které jsou energeticky náročnější.

Výhodou je bezesporu i bezsáčkový systém, díky kterému Vás úklid nebude stát ani o korunu více. Nečistoty se snadno vysypou do koše a nádobu lze dodatečně vypláchnout v teplé vodě. Zamezíte tím navíc množení bakterií jako u sáčkových vysavačů, které zůstávají i několik týdnů nevysypané.

Zvládá rozdílné typy povrchů

Díky automaticky nastavitelné výšce sběrných kartáčů dobře vyčistí nejenom všechny druhy hladkých povrchů (plovoucí podlahy, dlažbu, linoleum apod.), ale i celou řadu koberců s krátkým chlupem (nevhodné jsou pouze koberce s dlouhými třásněmi, které se mohou zamotat do bočního kartáče

Nízký, zajede téměř všude. Díky své nízké výšce 9 cm mu nezůstanou utajena kdejaká zákoutí a prostory, kam se budete s běžným vysavačem dostávat jen velmi těžko.

Snadno se programuje (volitelné příslušenství)


Pokud si přikoupíte z volitelného příslušenství i dokovací stanici, budete moci svého pomocníka nastavit na čas úklidu, kdy právě nejste doma a vrátíte se již do uklizeného prostředí. Nastavení funguje formou odloženého startu v jakýkoli den v týdnu. Jakmile dojde po úklidu k úplnému vybití baterie, vrátí se na stanici, aby se znovu nabil.

Inteligentní a citlivý

Robotický vysavač Fobeli i900 je vybaven velmi dobře naprogramovanou logikou, díky které efektivně uklidí všechna dostupná místa. Vysávaný prostor si střídavě několikrát objede dokola a poté vysává ostatní místa několika odlišnými způsoby, které zajistí pokrytí místnosti. Automaticky volí vhodný způsob pohybu dle místních podmínek.

Infračervená a dotyková čidla, kterými je Fobeli i900 vybaven, zajistí citlivý a přesný pohyb po místnosti. Samozřejmostí je, že Vám nespadne ze schodů.

Jedinečný poměr výkonu a cenyJak funguje robotický vysavač FOBELI

Zbavte se rutinní práce s častým úklidem a přenechejte ji značkovým robotickým vysavačům Fobeli, které to zvládnou velmi dobře za Vás. Místo toho se věnujte svým zálibám a vracejte se domů, kde bude již spolehlivě uklizeno. Vysává všechny druhy nečistot. Důkladně vysaje nejenom běžný prach a drobečky, ale stejně spolehlivě zbaví podlahu vlasů a zvířecích chlupů. A to vše díky důmyslnému systému tří kartáčů a silikonovým stěrkám, které veškeré nečistoty dopraví do snadno udržovatelného sběrného koše. Sběrný koš je snadno vyjímatelný a dostatečně velký pro úklid několika místností. Navíc je omyvatelný, což společně s pravidelným vysypáváním zamezí šíření bakterií. Uklidí všechna zákoutí. Pro robotické vysavače Fobeli nejsou místa podél stěn a v rozích žádnou překážkou. Díky vhodně konstruovanému bočnímu kartáči a naprogramované logice pohybu tak uklidí všechna obtížné dostupná místa. Nezná rozdílu mezi hladkou podlahou a kobercem. Vysavače Fobeli si poradí velmi dobře nejenom s hladkými povrchy, jako je plovoucí podlaha, dlažba, linoleum apod., ale kvalitně vysaje i koberce. Jediné, čemu je dobré se vyvarovat, jsou koberce s dlouhými třásněmi, které by mohly uvíznout ve sběrném kartáči. Se schody si hravě poradí. Robot je vybaven infračervenými senzory, které spolehlivě zamezí pádu ze schodů. Nemusíte se tak bát, že by došlo při úklidu ve Vaší nepřítomnosti k poškození robota. Šetrně se vyhne všem překážkám. Systém infračervených a dotykových senzorů zajistí dokonalý pohyb po místnosti. Spolu s dobře naprogramovanou logikou tak dle místních podmínek kombinuje úklid několika způsoby. Místnost si dokáže detekovat nejdříve objetím kolem dokola a dle aktuální situace volí další způsoby pohybu pro efektivní zajištění úklidu. Uklidí jen tam, kde mu určíte. V případě, že si přejete uklidit jen vymezený prostor, není nic jednoduššího, nežli jej oddělit virtuální zdí, která je součástí balení. Virtuální zeď využívá infračervené paprsky, které zamezí dalšímu pohybu robota. Sám se nabije. V případě, že použijete program MAX, který zajistí nejdelší dobu úklidu až do úplného vybití baterií, robot si sám vyhledá nabíjecí základnu, aby se nabil před dalším úklidem (základna je volitelné příslušenství). Lze také zvolit program FULL GO, který zajistí následný úklid ihned, jakmile jsou baterie plně nabité. Zvolte si čas, kdy má za Vás robot uklízet. Na nabíjecí základně je i programovací jednotka, kde lze navolit den a hodinu úklidu. Zvolte si tak čas, který Vám bude nejvíce vyhovovat a nebudete úklidem rušeni (základna je volitelné příslušenství). Užijte si komfortu ovládání robotického vysavače.