INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Robotické vysavače

Robotické vysavače slouží pro pohodlné vysávání. Výrazně šetří váš čas i záda. Robotické vysavače vysávají sami bez vaší účasti. Robotický vysavač stačí jen zapnout a už vysává naprosto sám, zatímco vy se věnujete jiné činnosti. Jiné modely robotického vysavače můžete jednoduše naprogramovat, aby vysál dříve, než se vrátíte domů. A např. robotický vysavač Scooba dokonce s přehledem zvládne nejen vysát, ale i umýt podlahy vodou! Přestože pohyb robotického vysavače působí nahodile, je vybaven dokonalým systémem orientace v prostoru, díky kterému velmi dobře ví, kde již uklidil a kde ještě uklidit musí, díky nejmodernější technologii. Robotické vysavače vysají všechen nepořádek z podlah, jako jsou prach, špína, drobečky, vlasy či chlupy z domácích zvířat. Dle typu jsou robotické vysavače vybaveny i unikátním filtrovacím systémem, který spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky, proto je vhodný mj. i pro alergiky. Bližší informace k jednotlivým typům robotických vysavačů najdete v detailu u produktů. Robotické vysavače u nás zakoupíte za příznivé ceny. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nebudete vědět rady, jaké robotické vysavače si pro Vaši domácnost vybrat. Náš vyškolený personál Vám určí pořadí, jaké robotické vysavače jsou pro Vás nejvhodnější. V nabídce naleznete robotické vysavače CleanMate, které jsou opravdovým designovým králem, co se robotických vysavačů týče. Dále robotické vysavače iClebo, které představují novou generaci robotických vysavačů a v neposlední řadě robotické vysavače iRobot, které jsou snad nejznámějšími robotickými vysavači vůbec. V nabídce krom robotických vysavačů naleznete i antibakteriální vysavače Raycop, které Vás zbaví roztočů jednou pro vždy. Příjemný nákup v této kategorii Vám přeje tým obchodu OK-produkt.cz.


třídit dle
 

Baterie iRobot XLife (Roomba, Scooba)

Baterie iRobot XLife (Roomba, Scooba) je nová originální baterie značky iRobot určená pro robotické vysavače Roomba 500/600/700/800 a vytírače Scooba 450. Tato baterie nahrazuje původní baterii APS.
Cena s DPH: 2 099,- 

Robotický vysavač CleanMate QQ-6S

Robotický vysavač CleanMate QQ-6S zajišťuje precizní úklid domácích podlah a koberců. Robotický vysavač má třífázový systém úklidu, který zahrnuje vysávání, kartáčování a dezinfekci prováděnou UV lampou.
Cena s DPH: 5 999,- 

Robotický vysavač Roomba 620

Robotický vysavač iRobot Roomba 620 novinka roku 2012. Řadí se do nové série 600 značky iRobot. Roomba 620 je určená pro uživatele, kteří preferují pravidelný a kvalitní úklid za co nejnižší cenu.
Cena s DPH: 8 989,- 

Robotický vysavač Roomba 650

Robotický vysavač iRobot Roomba 650 novinka roku 2012. Řadí se do nové série 600 značky iRobot. Roomba 650 je určená pro uživatele, kteří preferují pravidelný a kvalitní úklid s časovým programováním.
Cena s DPH: 11 489,- 

Robotický vysavač iClebo Arte

Robotický vysavač iClebo Arte je nový špičkový robotický vysavač, vybavený jedinečným programem MAX, který kombinuje dva nejrozšířenější systémy robotických vysavačů. Vznikl tak jedinečný robotický vysavač s nejpreciznějším úklidem.
Cena s DPH: 12 490,- 

Robotický vysavač MONEUAL ME770 Red

Robotický vysavač Moneual ME770 Red je nový špičkový robotický vysavač a umývač podlah, vybavený kamerovým navigačním systémem rychle a precizně vysává a zároveň vytírá podlahy.
Cena s DPH: 13 990,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.