Robotický vysavač CleanMate dokáže uklidit podlahy, a tím ušetří svému uživateli spoustu času. Podle vlastního uvážení si můžete vybrat tři různé kombinace funkcí, které robotické vysavače CleanMate nabízejí. Robotický vysavač CleanMate s vyšším označením nabízí jisté rozšíření svých funkcí oproti typu s nižším označením.

 

Jak se robotický vysavač pohybuje

 Robotické vysavače CleanMate - 5 pohybových módů

K řízení pohybu využívá robotický vysavač pět pohybových módů. Díky patentovanému uklízecímu systému zajišťuje robotický vysavač CleanMate dokonalý úklid celé podlahy. Prakticky bez problémů dokáže uklidit těžko přístupná místa, takže prostory pod nábytkem či rohy místností již nebudou problém. Díky kompaktnímu tvaru a malé výšce se robotický vysavač CleanMate dostane na obtížně přístupná místa, kam se při běžném úklidu lze dostat jen velmi těžko. Právě na těchto místech se drží velké množství, a tak robotický vysavač CleanMate výrazně snižuje prašnost v místnosti, což ocení především alergici.

Robotický vysavač CleanMate - výška
Jelikož je robotický vysavač CleanMate zajištěn proti pádu se schodů pomocí speciálních čidel, nemusíte se obávat ani žádného poškození na schodech. Schodům se náš robotický vysavač opravdu vyhne. Díky světelnému čidlu má navíc robotický vysavač zajištěné vyjetí na volný prostor při ukončení úklidu nebo z pod nábytku v případě vybití baterie. Pro tento robotický vysavač nepředstavují problém ani rozhraní mezi různými typy podlah či konce koberců. Všechna tato místa robotický vysavač CleanMate lehce přejede.

 

Které funkce robotický vysavač CleanMate nabízí

 

Robotický vysavač CleanMate sám a automaticky vysává. Pro řízení svého úklidu využívá robotický vysavač CleanMate třífázový systém úklidu, který zahrnuje vysávání, kartáčování a desinfekci. Takto je zajištěn kvalitní úklid běžných domácích podlah.

 

Robotické vysavače CleanMate - průhledná nádobka na nečistotyPrvní fáze zahrnuje vysátí prachu a nečistot. Na spodní straně vysavače je sací otvor doplněný o speciální stěrku, který vysaje veškerou špínu včetně toho nejjemnějšího prachu do praktické vymývatelné nádobky na prach. Tato nádobka je průhledná, takže za pomoci malého okénka umístěného na horní straně vysavače je možné kdykoliv zkontrolovat naplnění této nádobky. Vymývatelná nádobka je doplněna o vymývatelný prachový filtr. Díky tomuto systému robotický vysavač nepotřebuje papírové sáčky na prach.

 

Robotické vysavače CleanMate - hlavní kartáčDruhou fázi úklidu tvoří kartáčování. Robotický vysavač CleanMate má několik kartáčů, které zajišťují vysbírání nečistot, chlupů, vlasů a prachu z podlahy. Hlavní rotační kartáč zajišťuje hlavní část úklidu a vysbírá všechny uvedené nečistoty v dráze vysavače. Robotický vysavač CleanMate má tak speciální rotační kartáček, který má velmi praktické umístění na boku vysavače. Tento velmi účinný kartáček slouží k vymetení prachu a špíny v rozích stěn.Robotické vysavače CleanMate - postranní kartáček

 

V poslední fázi úklidu provádí tento robotický vysavač dezinfekci. Díky dezinfekci jsou robotické vysavače CleanMate naprosto Robotické vysavače CleanMate - dezinfekční UV světlojedinečné mezi všemi robotickými vysavači. K dezinfekci slouží dezinfekční UV světlo, které likviduje bakterie.

 

Robotický vysavač CleanMate nezajišťuje jen úklid podlah, ale dokáže také šířit v celé domácnosti příjemnou vůni. Za tím účelem je robotický vysavač doplněn o prostor pro umístění tuhé vůně, která příjemně provoní vzduch všude tam, kde robotický vysavač vysává. Tohoto vynikajícího doplňku si uživatelé velice cení.

 

 

Robotický vysavač CleanMate přináší vysoký uživatelský komfort

 

Pro co největší uživatelský komfort je robotický vysavač CleanMate vybaven dvěma dalšími praktickými doplňky. Velmi příjemným doplňkem pro tyto robotické vysavače je kompaktní dálkový ovladač. S jeho pomocí lze robotické vysavače navigovat a ovládat. Na dálku s pomocí ovladače lze vybrat například jen jeden z pěti pohybových módů, ukončit práci vysavače před uplynutím nastavené doby či zapnout UV světlo.

 

Robotický vysavač CleanMate QQ-1 - panelDalším komfortním doplňkem je jednoduchý a přehledný kontrolní panel. Panel je umístěný na horní straně a zobrazuje nastavenou dobu uklízení, stav baterie či aktivaci UV světla. Kontrolní panel rovněž umožňuje ovládání vysavače.

 

Robotický vysavač CleanMate QQ-1V internetovém obchodě OK produkt.cz můžete zakoupit celkem tři různé robotické vysavače CleanMate. Výše popsané charakteristiky platí pro všechny tři robotické vysavače CleanMate, tedy pro robotický vysavač CleanMate QQ-1, QQ-2 i QQ-2L. Robotické vysavače CleanMate QQ-2 a QQ-2L však jsou vybaveny dalšími funkcemi, které robotický vysavač CleanMate QQ-1 nemá.

 

Robotický vysavač CleanMate QQ-2 - vysavač s automatickou nabíjecí základnou

 Robotický vysavač CleanMate QQ-2

Robotický vysavač CleanMate QQ-2 je oproti modelu CleanMate QQ-1 vybaven automatickou nabíjecí základnou. K této nabíjecí základně se robotický vysavač přijede sám nabít, pokud dojde k vybití baterie.

 Robotické vysavače CleanMate - automatická nabíjecí základna

Pro umístění automatické nabíjecí základny platí následující pravidla. Základna pro robotický vysavač se umisťuje do uklízené místnosti ke zdi tak, aby po zbylých třech stranách zbylo volné místo nejméně 50 cm.

 

Robotický vysavač CleanMate QQ-2L

 Robotický vysavač CleanMate QQ-2L

Robotický vysavač CleanMate QQ-2L je oproti základnímu modelu QQ-1 vybaven automatickou nabíjecí základnou, kterou robotický vysavač sám vyhledá po vybití baterie nebo dokončení úklidu. Nabíjecí základna se umísťuje v uklízené místnosti u zdi. Po zbylých třech stranách musí zůstat volné místo přinejmenším 50 cm.

 Robotický vysavač CleanMate QQ-2L - LCD displej

Robotický vysavač CleanMate QQ-2L je navíc vybaven moderním a přehlednějším LCD panelem, který přehledně zobrazí uklízecí režim, nastavenou dobu uklízení a čas zbývající do konce práce vysavače, stav baterie a také všechny aktivované funkce.

 

Chcete vědět více?

 

Chcete se seznámit s technickými specifikacemi platnými pro robotické vysavače CleanMate? Navštivte stránky Robotický vysavač CleanMate QQ-1, Robotický vysavač CleanMate QQ-2 a Robotický vysavač CleanMate QQ-2L, kde můžete tyto robotické vysavače koupit.

 

 

Další články naleznete v naší Poradně.