OK obchod.cz je samostatný obchodní projekt. Jedná se o internetový obchodní dům provozovaný naší společností, který spojuje jedinečnost praxe a zkušenosti a poskytuje přímou vazbu a kontakt s trhem a koncovým zákazníkem. Nabídku tvoří: potřeby pro domácnost, zahradu, dílnu, kancelář. V jednotlivých patrech nabízíme segmenty zboží jako je Elektronika, Bílé zboží, Domácí spotřebiče, Digitální fotoaparáty, Mobilní telefony, Hračky, PC hry, PS2, PS3 hry, Sportovní potřeby, Fitness zařízení, Zdravá výživa, Parfémy, Hodinky, šperky, Zahradní technika, Zimní technika, Ruční nářadí a dílenské vybavení jak profi, tak i hobby. Dále nabízíme chovatelské potřeby, hudební nástroje, modelářské potřeby a další sortiment zboží. Nabídku tvoří sortiment od více než 3 000 dodavatelů a čítá více než 47 000 položek zboží. Celý server má dnes již přes cca 900 tisíc záznamů, článků, má vlastní poradnu, kde najdete informace jaký produkt zvolit, jak si vybrat, novinky z oblasti techniky, akce, soutěže atd.


Výhradní zastoupení značky šicích strojů a overlocků, domácích spotřebiů LUCZNIK: naše společnost je výhradním zastoupením této známé značky s dlouholetou tradicí na českém a slovenském trhu. Nabídku tvoří šicí stroje, overlocky, domácí spotřebiče jako např. toastovače, váhy, žehličky, žehlící lis Lucznik a další zařízení a produkty prodávané pod touto značkou, která v roce 2008 oslavila 60 let od svého vzniku.


Ráj šití.cz: samostatný projekt doplňující aktivity v oblasti šicích strojů, výhradního zastoupení značky Lucznik pro trhy v České republice a na Slovensku. Ráj šití.cz je internetový obchod se širokým sortimentem potřeb pro šití. V e-shopu Ráj šití zakoupíte kvalitní šicí stroje pro domácnost, overlocky a coverlocky, vyšívací stroje světoznámých značek Lucznik, Brother, Janome, Zetina a další. Další značkou jsou šicí stroje Bernina. Dále nabízí domácí spotřebiče, mandly, žehlící lisy, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, overlocky apod. Najdete zde rovněž zajímavé články a informace o šití, hobby a šicích strojcíh. Šicí stroje, overlocky, coverlocky a další zboží lze zakoupit i na splátky. Ráj šití je určen nejen pro ženy, ale pro všechny, kteří rádi šijí. Reference o Ráji šití najdete i na Heureka.cz!!!


OK produkt.cz:
navazující projekt na úspěšný prodej šicích strojů a komodity šicí a žehlící techniky. V současné době je na stránkách online obchodu nabídka tvořena: rotobotické vysavače, sejfy, trezrory, trezory na zbraně, poštovní schránky. Bude rozšiřována o další sortiment výrobků, které mají zaručenou kvalitu, servis a další poprodejní činnosti. Provozovatelem je ryze naše společnost OK business s.r.o.. Chceme tím navázat na zkušenosti a získané reference z předchozích prodejů šicích strojů atd., kdy nám jde o zachování standardu služeb a kvality služeb pro zákazníky s dlouhodobým účinkem. Péče a kvalita péče o zákazníky je spojena dle našeho názoru s angažovaností pracovníků, obchodního personálu atd. Chceme vytvářet nejen pocit, ale reálný opravdový vztah k dané nabízené komoditě, doplněný vlastními zkušenostmi z jejího využití, jak techniky, tak i trezorů a dalšího zboží nebo znalost z pokrytí vlastních potřeb. Takto budeme moci poskytnout našim zákazníkům bezprostřední zkušenost ne jen přenesenou a zahrnou jej skutečným zájmem.
 

Blog Šicí-stroj.cz a OK1blog, tvoří součást "týmu". Tyto blogy poskytují zájemcům široké spektrum informací z dění ve společnosti OK business, s.r.o., z oblasti šití, šicích strojů, overlocků, jejich historie, popisu značek, včetně možné diskuse a pokládání dotazů. Naše společnost je i "správcem informací pro rodiče a děti OK hračkárna.

 

Průzkumy a analýzy trhu:
BEST a.s., ProFitness, a.s., Brother International s.r.o., ZH BREN s.r.o., Manhattan Development a.s., YDS s.r.o., TESCO Copiers s.r.o., Ab obchod.sk, DEVELOP SK, OK obchod.cz ... atd.

Audity reklamních a marketingových aktivit:
BEST a.s., ProFitness, a.s., ALFA - PROJ spol. s r.o. , Zetina s.r.o., OK obchod.cz, ...

Poradenství v oblasti internetu:
ALFA - PROJ spol. s r.o., Zetina s.r.o., TESCO Copiers s.r.o., DEVELOP SK, ZH Bren, s.r.o., Lucznik, OK obchod.cz, Interesting Slovakia,  ...

Vlastní obchodní aktivity: společnost OK business, s.r.o. je od svého založení v trvalém kontaktu s trhem v různých komoditách. Prodejní divize je orientována na prodej  jak přímému zákazníkovi tak i nepřímému. Tato kombinace slouží pro reálný a přímý kontakt s trhem, pro upevňování osobních obchodních a marketignových dovedností ze  skutečné praxe a ne jen převzatě. Např. byla divize prodeje zorientována na prodej komodity šicí stroje, overlocky, domácí spotřebiče Lucznik, mandly - Ráj šití.cz a na prodej širokého spektra komodit, prodávaných na OK obchod.cz. Rozšířili jsme nabídku o specializovaný obchod OK produkt.cz se sortimentem robotických vysavačů, trezorů, sejfů, bezpečnostních schránek pro ochranu vlastnictví atd. OK business, s.r.o. se podílí na provozování dalších obchodních projektů, externě i přímo manažersky i formou outsourcingu, ...