lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Příslušenství k robotickým vysavačům

V této kategorii naleznete bohaté příslušenství k robotickým vysavačům. Například přední vodicí kolečko jako příslušenství k robotickým vysavačům CleanMate. Nebo boční kartáček a virtuální stěnu pro všechny druhy vysavačů. Mezi další příslušenství k robotickým vysavačům patří také ložiska a pojízdná kolečka. Boční kartáčky, prachové a jiné filtry jsou v naší nabídce příslušenství k robotickým vysavačům samozřejmostí. Příslušenství k robotickým vysavačům iRobot Roomba a Scooba Vám dodáme až k Vám domů v co nejkratším možném čase. Kvalitní příslušenství k robotickým vysavačům za příznivé ceny.


Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.