Robotické vysavače iRobot jsou prodávány v obchodech, které jsou zařazené mezi tzv. autorizované prodejce. Aby prodejce mohl prodávat robotické vysavače, musí splnit přísná kritéria, která jsou nutná pro prodej této značky. Internetový obchod OK produkt.cz je autorizovaným prodejcem značky iRobot, což prokazuje, že OK produkt.cz splňuje náročná kritéria a může prodávat robotické vysavače.

 

Jako autorizovaný prodejce jsme kvalitně proškoleni, poskytujeme špičkový zákaznický servis u všech produktů iRobot a též garantujeme 24 měsíců záruky, 100 % kvalitu a bezproblémový obchod včetně nadstandardního zákaznického servisu.

 

Garance pro robotické vysavače iRobot poskytované internetovým obchodem OK produkt.cz:

 

- Na robotické vysavače iRobot, jakož i na další zboží značky iRobot, které u nás zakoupíte, se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců.

 

- Každý robotický vysavač a další zboží značky iRobot u nás zakoupené je originál iRobot, který prošel výstupní kontrolou kvality.

 

- Robotické vysavače značky iRobot, které jste zakoupili v našem internetovém obchodě, podléhají nadstandardnímu zákaznickému servisu. Zboží značky iRobot si můžete na naší provozovně vyzkoušet. V případě servisu zajišťujeme svoz k nám i dopravu ze servisu k zákazníkovi pro robotické vysavače iRobot zdarma.

 

- Kupujete-li robotický vysavač iRobot u nás, nepodstupujete žádná rizika. Našim zákazníkům garantujeme bezproblémový průběh nákupu. Vyskytne-li se případný problém, kontaktujte nás a my problém vyřešíme.

 

Garance zaručeny jen u autorizovaného prodejce pro robotické vysavače, jako je OK produkt.cz

 

Tyto čtyři garance jsou zaručeny v síti autorizovaných prodejců iRobot. Značka iRobot má totiž zájem spolupracovat pouze s kvalitními a seriózními partnery.

 

Garance záruk se vztahuje jen na zboží iRobot nakoupené v síti autorizovaných prodejců, což se ověří na nákupním dokladu. Jestliže zboží značky iRobot není zakoupeno v síti autorizovaných prodejců iRobot, záruka bohužel nemůže být uznána.