Společnost OK business, s.r.o. je českou obchodní společností.

Firma je rozdělena do několika divizí:

a) Divize internetového prodeje provozuje vlastní internetové obchody: 
- specializovaný obchod se šicími stroji Ráj šití.cz
- specializovaný obchod OK produkt.cz,
- internetový obchodní dům OK obchod.cz.
- internetový obchod Mandly.cz


b) Divize prodeje a distribuce šicích strojů a dalších produktů tzv. bílé techniky tradiční polské značky Lucznik, neboť společnost OK business, s.r.o. je výhradním zastoupením této značky pro Českou a Slovenskou republiku. Produkty Lucznik jsou nabízeny zákazníkům přímo a také prostřednictvím partnerské obchodní sítě. Servis pro produkty Lucznik je zajištěn zkušeným autorizovaným servisním střediskem.


Blogy společnosti OK business, s.r.o.:

Šicí-stroj.cz je blog, který se zabývá problematikou šicí stroje. Řada článků vysvětlí čtenáři pojmy ze světa šití, osvětlí systém práce pro šicí stroje, overlocky, coverlocky, nabídne příběhy vynálezců a společností vyrábějících šicí stroje, a také přispěje různými nápady a postřehy. Podá informace o značkách šicích strojů, doporučí jak vybrat overlock apod.

OK blog je blog o aktivitách naší společnosti. Na OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, neziskové organizace, průzkumy trhu, marketing, internetové obchody, akce a slevy a další.

 

Společnost OK business, s.r.o. plní svoje zákonné povinnosti

 

Povinností každého dovozce a výrobce je být zapojen do Systému sdruženého plnění. Není-li tato povinnost splněna, riskuje tím porušení zákona o obalech a porušuje svoji povinnost k zajištění zpětného odběru a využití odpadu z obalů.

 

Společnost OK business, s.r.o., která provozuje tento internetový obchod, je do Systému sdruženého plnění zapojena a svoje zákonné povinnosti plní. To svědčí i o důvěryhodnosti naší firmy v očích zákazníků. Ti by měli plnění této povinnosti po svých dodavatelích vyžadovat, aby se nedostali následně do problémů, až budou řešit tuto otázku. Dále je plnění této povinnosti znakem solidnosti firmy, a proto by zákazníci tuto skutečnost neměli opomíjet.

 

Naše společnost splnila svoji povinnost k zajištění zpětného odběru a využití odpadů z obalů podle požadavků zákona ve všech čtvrtletích roku 2009. Díky tomu naše společnost získala osvědčení společnosti EKO-KOM, kde je evidována pod klientským číslem EK-F06090015. Naše společnost je registrovaná v seznamu výrobku už od roku 2005, kdy uzavřela smlouvu o kolektivním plnění se společností ELEKTROWIN. Zde je naše společnost vedena pod registračním číslem 05166/07-ECZ.

 Osvedceni Elektrowin OK business   Certifikat Ekokom OK business, s.r.o.