INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Nábytkový trezor Toscana 85 EL

T04687Kód:
RottnerVýrobce:
více než týdenDostupnost:
24 měsícůZáruka:
20 566,- Běžná cena:
16 147,- Cena bez DPH:

19 538,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
1 028,-  tj. 5 % Ušetříte :
ks Množství

Popis

Nábytkový trezor Toscana 85 EL

Nábytkový sejf - trezor TOSCANA 85 EL je sejf kvalitní konstrukce odolné proti loupeži. Korpus sejfu dvojplášťový s ohnivzdornou drážkou. Vnější plášť má 3 mm a vnitřní plášť 2 mm. Dveřní plášť s šířkou 12 mm. Sejf má trojstranný rozvorový mechanismus. Sejf je upraven tak, že má 2 otvory v podlaze a dva otvory v zadní stěně sejfu pro uchycení, které doporučujeme. Trezor je dodávaný s upevňovacím materiálem. Sejf je dodáván v provedení - barvě černé. Uzamykání zajišťuje elektronický zámek VdS - třída 2, přičemž sejf má mechanické nouzové otevírání. Po zadání kódu nastává automatické odblokování. Průměr uzamykacích čepů zámku je 25 mm. Sejf je certifikován v bezpečnostní třídě I. podle EN 1143-1 (více v doplňujících obrázcích).

 

Specifikace sejfu: nábytkový sejf - TOSCANA
barva: černá
elektronický zámek VdS - třída 2, mechanické nouzové otevírání.
bezpečnostní třída I. podle EN 1143-1

 

Rozměry sejfu - trezoru:
vnější výška: 860 mm
vnější šířka: 490 mm
vnější hloubka: 410 mm
vnitřní výška: 749 mm
vnitřní šířka: 420 mm
vnitřní hloubka: 311 mm
objem celkem: 98 l
počet vnitřních schránek: 2
hmotnost: 93 kg

 

*Elektronický zámek zvyšuje délku trezoru o 20 mm!

 

Tento výrobek je dodáván s ohledem na hmotnost přímo ze skladu našeho dodavatele v zahraničí na adresu zákazníka v ČR. Proto je možné dodání pouze na základě platby předem bankovním převodem. Trezor nelze vyzvednout osobně ve výdejním místě v Brně ani není možné zvolit jiný typ platby.


Tento trezor či sejf přepravuje přímo ze zahraničí s ohledem na vysokou hmotnost přepravní služba Schenker (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu a telefonicky kontaktuje zákazníka v den dodání. Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník.


Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.