INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Nábytkový trezor Samoa 65 EL

T04858Kód:
RottnerVýrobce:
do týdneDostupnost:
24 měsícůZáruka:
16 516,- Běžná cena:
13 649,- Cena bez DPH:

16 516,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Nábytkový trezor Samoa 65 EL

Nábytkový trezor Samoa 65 EL je trezor kvalitní konstrukce odolné proti vloupání, certifikovaný v bezpečnostní třídě 0 s elektronickým zámkem. Korpus sejfu a dveře mají dva pláště. Dveře mají hloubku 5 mm. Trezor je vybaven trojstranným rozvorovým mechanismem, je dodávaný s upevňovacím materiálem a předvrtanými otvory v podlaze i zadní straně. Barevné provedení antracit. Uzamykání sejfu zajišťuje elekronický zámek EN - třída 2 (B). Nouzové otevírání pomocí externí baterie. Uzamykání zajišťuje otočná rukojeť. Sejf je certifikován v bezpečnostní třídě 0 podle EN 1143-1.

 

Specifikace pro nábytkové sejfy Samoa 65 EL:

Barva: antracit
Počet klíčů: 2
Dvouplášťový trezor
Elektronický zámek EN - třída 2 (B)
Bezpečnostní třída 0. podle EN 1143-1
Počet polic: 2

 

Technické parametry pro nábytkový sejf Samoa 65 EL:

Vnější rozměry (v x š x h): 660 x 490 x 410 mm
Vnitřní rozměry (v x š x h): 580 x 410 x 320 mm
Objem: 75 l
Hmotnost: 67 kg


Kryt zámku zvyšuje vnější hloubku sejfu o 15 mm.

 

Tento výrobek je dodáván s ohledem na hmotnost přímo ze skladu našeho dodavatele v zahraničí na adresu zákazníka v ČR. Proto je možné dodání pouze na základě platby předem bankovním převodem. Trezor nelze vyzvednout osobně ve výdejním místě v Brně ani není možné zvolit jiný typ platby.

Tento trezor či sejf přepravuje přímo ze zahraničí s ohledem na vysokou hmotnost přepravní služba Schenker (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu a telefonicky kontaktuje zákazníka v den dodání. Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník.

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Nábytkový trezor Monaco 65 EL

Nábytkový trezor Monaco 65 EL je trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě I. s trojstranným rozvorovým mechanismem. Trezor je vybaven vnitřním uzamykatelnou schránkou na klíč. Osazen elektronickým zámkem.
Cena s DPH: 17 087,- 

Nábytkový trezor Toscana 65 EL

Nábytkový trezor Toscana 65 EL je trezor bezpečnostní třídy I., dvouplášťový s ohnivzdornou drážkou. Trezor má trojstranný rozvorový mechanismus. Pancéřování z manganové ocele. Upevnění do zdi i podlahy. Elektronický zámek.
Cena s DPH: 18 121,- 

Nábytkový trezor Samoa 65

Nábytkový trezor Samoa 65 je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0 s mechanickým zámkem na klíč. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Tento trezor poskytuje možnost upevnění do stěny i podlahy.
Cena s DPH: 12 980,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.