INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Nábytkový trezor NTR/13 - 39 ME

NTR13-39MEKód:
SAFEtronicsVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
13 990,- Běžná cena:
11 562,- Cena bez DPH:

13 990,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Nábytkový trezor NTR/13 - 39 ME

Nábytkový trezor NTR/13 - 39 ME je certifikovaný nábytkový sejf, který je vhodný k bezpečnému uložení cenností, dokumentů a hotovosti v domácnosti, kanceláři nebo ve firmě. V trezoru NTR/13-39 ME je možné ukládat šanony na šířku; po vyjmutí police také na výšku. Ovládá se pomocí elektronického zámku SAFEtronics s kódem tvořeným až osmi číslicemi. Základním barevným provedení sejfu NTR/13 - 39 ME je granit. 

NOVINKA 2014 !!!

Jedná se o designovou novinku, pokračovatele veleúspěšných nábytkových trezorů řady NT, které na našem trhu nenašli dlouhé roky konkurenci. Zdá se, že se jinému výrobci nezdařil tak skvělý poměr "cena/užitná hodnota". Jedná se o trezory s mnoha výhodami jako např. snadná manipulace, certifikace každé varianty, osazení různými zámky, výhodný poměr vnitřního a vnějšího objemu a další.

Tuto typovou řadu považujeme v posledních letech absolutně za nejúspěšnější. Přispívá k tomu fakt, že řada NT je vhodná jak do bytů a domácností, tak do kanceláří i na přepážky. Navíc stejně jako řada TSS i tato je vhodná k bezpečnému uložení zbraní.

TREZORTEST: dle ČSN EN 1143-1 bezpečnostní třída I
NBÚ: "T" (tajné)

Z výroby připraven na kotvení ke zdi (2 otvory) + k podlaze (2 otvory).

Certifikace platná pro nábytkový trezor NTR/13 - 39 ME:

Trezortest: dle ČSN EN 1143-1 bezpečností třída I

NBÚ: "T" (tajné)

 

Specifikace pro nábytkový trezor NTR/13 - 39 ME:

vnější výška: 437 mm

vnější hloubka: 442 mm

vnější šířka: 435 mm

vnitřní výška: 395 mm

vnitřní hloubka: 370 mm

vnitřní šířka: 395 mm

Objem: 58 l

Hmotnost: 71 kg

Barva trezoru: granit

Kotevní otvory v zádech trezoru:

Z výroby připraven na kotvení ke zdi (2 otvory) + k podlaze (2 otvory).

 

Trezor s ohledem na vysokou hmotnost nelze vyzvednout osobně ve výdejním místě v Brně.

Tento trezor - sejf přepravuje s ohledem na vyšší hmotnost přepravní služba DHL (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu (zpravidla předem telefonuje zákazníkovi). Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynesení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník. U přepravní služby DHL není možné platit platební kartou, platba je možná pouze v hotovosti.
Možné dotazy k trezoru:


Lze otevírat i zavírat trezor odděleně jak elektronicky, tak mechanicky (nebo nebo)? ANO, lze, priorita je elektronicky, mechanicky nouzově!

Nebo je mechanický zámek pouze nouzový? Lze jím překonat chybu člověka nebo elektroniky, proto je nazýván nouzový, pokud to někdo vnímá, že lze otevřít vždy klíčem je to úhel pohledu.

Jaká je síla plechu dveří? 3mm

Jaká je síla plechu těla trezoru? 3mm

Je trezor odolný vůči požáru (nejde o test, ale zda vůbec má nějakou odolnost)? Udává se 500 ºC což je cca 30min!

Je zde nějaká indikace vybití baterií? ANO, žlutá led dioda hlásí slabé baterie dostatečně předem.

 


Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.