INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Nábytkový sejf HomeStar 2

T06084Kód:
RottnerVýrobce:
do týdneDostupnost:
24 měsícůZáruka:
1 120,- Běžná cena:
926,- Cena bez DPH:

1 120,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství
Akce Novinka

Popis

Nábytkový sejf HomeStar 2

Nábytkový sejf Comsafe HomeStar 2 od firmy Rottner, je nábytková schránka vyrobená z kvalitní oceli, která je vybavená závěsy a jednostěnnou ochranou proti vlámání. Korpus je vyroben z ocele široké 0,8 mm, dveřová strana je z ocele o šířce 2 mm. Nábytkový sejf HomeStar 2 má jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek s obojstranným klíčem s třemi uzamykatelnými čepy, s vnitřními panty. K zámku se dodávají dva klíče. V zadní stěně trezoru jsou standardní otvory pro upevnění, stejně tak ve spodní stěně, takže lze upevnit ke stěně nebo ke zdi (kotvící materiál je dodáván společně se sejfem). Upevnění trezoru výrobce doporučuje. Trezor se dodává v barvě antracit. 
 

Specifikace platná pro nábytkový sejf Comsafe HomeStar 2:

- Jednoplášťový nábytkový sejf
- Vyroben z kvalitní oceli
- 2 mm dveřní plášť, 0,8 mm korpus
- Jednostranný uzamykací mechanismus se třemi uzamykatelnými čepy
- K trezoru se dodávají dva klíče
- Standardní kotvící otvory: 2x na zadní stěně, 2x na podlaze sejfu (kotvící materiál dodáván společně s trezorem)
- Barva: Antracit
 

Parametry pro sejf Comsafe HomeStar 2:

Vnější výška: 190 mm
Vnější šířka: 250 mm
Vnější hloubka: 190 mm
Vnitřní výška: 185 mm
Vnitřní šířka: 245 mm
Vnitřní hloubka: 140 mm
Objem: 6 l
Počet vnitřních přihrádek: 0
Hmotnost: 3,8 kg

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Sejf ATLANTIS Mini

Rottner Atlantis Mini je nábytková elektronická schránka. Rottner Atlantis Mini je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Tyto sejfy mají protipožární drážku a jsou vybaveny robustními kloubovými závěsy.
Cena s DPH: 1 492,- 

Nábytkový trezor LE Saturn MINI

Nábytkový trezor LE Saturn MINI je nábytková schránka z kvalitní oceli. Trezor má protipožární drážku, robustní závěsy, jednostranný uzamykací mechanismus a trezorový zámek se třemi uzamykatelnými čepy.
Cena s DPH: 1 116,- 

Nábytkový elektronický sejf HomeStar 1 EL

Nábytkový sejf Comsafe HomeStar 1 EL od firmy Rottner, je nábytková schránka vyrobená z kvalitní oceli, která je vybavená závěsy a jednostěnnou ochranou proti vlámání.
Cena s DPH: 888,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.