lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

iRobot vysavače

iRoboti jsou domácí robotické vysavače pro pohodlné vysávání, které výrazně šetří váš čas i záda. Robotické vysavače vysávají sami bez vaší účasti. iRobot stačí jen zapnout a už vysává naprosto sám, zatímco vy se věnujete jiné činnosti. Jiný model můžete jednoduše naprogramovat, aby vysál dříve, než se vrátíte domů. A model Scooba dokonce s přehledem zvládne nejen vysát, ale i umýt podlahy vodou! Přestože pohyb iRobota působí nahodile, iRobot je vybaven dokonalým systémem orientace v prostoru, díky kterému velmi dobře ví, kde již uklidil a kde ještě uklidit musí, díky nejmodernější technologii. iRoboti vysají všechen nepořádek z podlah, jako jsou prach, špína, drobečky, vlasy či chlupy z domácích zvířat. iRobot dle typu je vybaven unikátním filtrovacím systémem, který spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky, proto je vhodný mj. i pro alergiky.


třídit dle
 

Baterie iRobot XLife (Roomba, Scooba)

Baterie iRobot XLife (Roomba, Scooba) je nová originální baterie značky iRobot určená pro robotické vysavače Roomba 500/600/700/800 a vytírače Scooba 450. Tato baterie nahrazuje původní baterii APS.
Cena s DPH: 1 999,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.