lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

iClebo vysavače

Robotické vysavače iClebo jsou vysavače pro domácí a pohodlné vysávání. Robotické vysavače iClebo šetří váš čas i záda. Robotický vysavač stačí jednoduše zapnout a vysává sám. Vy se v mezičase věnujete svým koníčkům. V nabídce je několik modelů značky iClebo. Robotickému vysavači slouží dokonalý systém orientace v prostoru, díky kterému velmi dobře ví, kde již uklidil a kde ještě uklidit musí. Je vybaven nejmodernější technologií. Robotické vysavače iClebo vám pomohou vysát nepořádek z podlah, prach, špínu, vlasy, chlupy z domácích zvířat atd.


Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.