INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

iClebo vysavače

Robotické vysavače iClebo jsou vysavače pro domácí a pohodlné vysávání. Robotické vysavače iClebo šetří váš čas i záda. Robotický vysavač stačí jednoduše zapnout a vysává sám. Vy se v mezičase věnujete svým koníčkům. V nabídce je několik modelů značky iClebo. Robotickému vysavači slouží dokonalý systém orientace v prostoru, díky kterému velmi dobře ví, kde již uklidil a kde ještě uklidit musí. Je vybaven nejmodernější technologií. Robotické vysavače iClebo vám pomohou vysát nepořádek z podlah, prach, špínu, vlasy, chlupy z domácích zvířat atd.


třídit dle
 

Robotický vysavač iClebo Arte

Robotický vysavač iClebo Arte je nový špičkový robotický vysavač, vybavený jedinečným programem MAX, který kombinuje dva nejrozšířenější systémy robotických vysavačů. Vznikl tak jedinečný robotický vysavač s nejpreciznějším úklidem.
Cena s DPH: 12 490,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.