lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Fobeli vysavače

Robotické vysavače FOBELI. Domácí robotické vysavače FOBELI jsou revolučním a inteligentním řešením pro udržení čistoty ve Vaší domácnosti. Představují spojení špičkové technologie, vysoké účinnosti, snadné obsluhy a elegantního designu. Vysavače Fobeli poskytují naprostý komfort a pohodu pro uživatele. S modely robotických vysavačů Fobeli i600 a i900 získáte neocenitelné pomocníky do domácnosti nebo kanceláře. S robotickým vysavačem si můžete dovolit vysávat tak často, abyste měli neustále uklizeno, a přesto Vás tato činnost nijak nezdržovala od příjemnějších aktivit. Navíc častějším úklidem významně snížíte objem alergenních nečistot v prostředí, kde žijete. Naši robotičtí pomocníci fungují spolehlivě.

Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.