lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Dekorativní krejčovská panna Clarie Glamour

214-GLAMOURKód:
více než týdenDostupnost:
24 měsícůZáruka:
1 066,- Cena bez DPH:

1 290,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Dekorativní krejčovská panna Clarie Glamour

Dekorativní krejčovská panna Clarie Glamour je víceúčelová krejčovská panna. V současné době je mimořádně oblíbená jaká krásný doplněk do bytu či domu. Každý si vybere z nabídky dle designu, který se vám bude hodit do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo šatny. Ideální je také do krejčovského salonu či studia, na prodejnu nebo do výlohy. Podle nejnovějších trendů plní funkci jak praktickou (při samotném šití oděvů), tak i tu estetickou jako originální němý sluha. Zdobí nejen Váš interiér, ale můžete ji využívat jako odkládací místo pro vaše oblíbené sako, aby si zachovalo tvar.
Jedná se o dekorativní krejčovskou pannu se stabilním dřevěným stojanem s regulovatelnou výškou v rozmezí 132 - 168 cm. Tělo panny je vyrobeno z tvrzeného polystyrenu, který umožňuje přímé aranžování na figuríně s použitím špendlíků (což u většiny pan není možné). Potah figuríny je ze směsového materiálu s efektním dekorem. 

 

Tato dekorativní krejčovská panna je aktuálně do konce roku vyprodaná.

Parametry krejčovské panny:
Prsa: 85 cm
Pas: 67 cm
Boky: 89 cm
Krk: 35 cm
Celkový rozměr: cca 39 x 168 x 22 cm
Hmotnost netto: 2kg brutto: 2,8 kg
Rozměry balení: 24 x 37,5 x 83 cm

 

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Dekorativní krejčovská panna Clarie Black-White

Dekorativní krejčovská panna Clarie Black-White je praktická krejčovská panna se stabilní dřevěnou konstrukcí. Figurina má celkovou výšku 132 - 168 cm.
Akční cena: 1 190,- 
Akce Náš tip
Zobrazit detail

Dekorativní krejčovská panna Clarie Velvet Blue

Dekorativní krejčovská panna Clarie Velvet Blue je praktická krejčovská panna se stabilní dřevěnou konstrukcí. Figurina má celkovou výšku 132 - 168 cm.
Cena s DPH: 1 290,- 
Novinka Náš tip
Zobrazit detail

Dekorativní krejčovská panna Clarie Velvet Violet

Dekorativní krejčovská panna Clarie Velvet Violet je praktická krejčovská panna se stabilní dřevěnou konstrukcí. Figurina má celkovou výšku 132 - 168 cm.
Cena s DPH: 1 290,- 
Novinka Náš tip
Zobrazit detail

Dekorativní krejčovská panna Clarie Jungle se světlem

Dekorativní krejčovská panna Clarie Jungle se světlem je praktická krejčovská panna se stabilní dřevěnou konstrukcí a LED světlem. Figurina má celkovou výšku 132 - 168 cm.
Akční cena: 1 750,- 
Akce Novinka Náš tip
Zobrazit detail

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.