lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

CleanMate vysavače

Robotické vysavače CleanMate jsou vysavače pro pohodlné vysávání. Robotické vysavače výrazně šetří váš čas i záda. Sami vysávají bez vaší účasti. Robotický vysavač CleanMate stačí jen zapnout a už vysává naprosto sám, zatímco vy se věnujete svým domácím mazlíčkům nebo svému koníčku. V nabídce je několik modelů značky CleanMate. Přestože pohyb robotického vysavače působí nahodile, je vybaven dokonalým systémem orientace v prostoru, díky kterému velmi dobře ví, kde již uklidil a kde ještě uklidit musí, díky nejmodernější technologii. Robotické vysavače vysají všechen nepořádek z podlah, jako jsou prach, špína, drobečky, vlasy či chlupy z domácích zvířat. Vysavače CleanMate najdete i v několika barevných provedeních a technickém vybavení.


třídit dle
 

Robotický vysavač CleanMate QQ-6

Robotický vysavač CleanMate QQ-6 zajišťuje precizní úklid domácích podlah a koberců. Robotický vysavač má třífázový systém úklidu, který zahrnuje vysávání, kartáčování a dezinfekci prováděnou UV lampou.
Cena s DPH: 5 499,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.