1) Digitální kukátko Brinno, nyní i pro tlusté, bezpečnostní dveře!

Digitalni kukatko BrinnoDigitalni dverni kukatko - vnitni pohled

 

Jedinečné digitální dveřní kukátko Brinno je skladem již ve dvou velikostech a) digitální kukátko pro standardní dveře 35-57 mm b) digitální kukátko pro silné (bezpečnostní) dveře 40-69 mm. Patentované digitální dveřní kukátko Brinno je založeno, podobně jako běžná optická kukátka, na kovové trubce s optickou čočkou, prostrčené skrze dveře malým otvorem o průměru 12-14 mm. Zatímco ale na obyčejné kukátko musíte přitisknout oko, chcete-li vidět prostor za dveřmi, optický senzor digitálního kukátka umožní zřetelně zobrazit návštěvníka u dveří na LCD monitoru, umístěném na vnitřní straně dveří. Otvor kukátka na vnější straně dveří neprozradí, že návštěvníka někdo kukátkem pozoruje. Digitální kukátka jsou ideální pro starší a invalidní osoby a zejména pro menší děti, pro které je obyčejné dveřního kukátka moc vysoko. Návštěvníka lze z odstupu pohodlně pozorovat na monitoru. 

Digitální kukátko rovněž zamezí, aby někdo se speciální optikou nahlížel dveřním kukátkem přímo do Vašeho pokoje. Po nedávné aféře v USA, kde byli dveřními kukátky pozorováni hosté v hotelech, se proto obyčejná kukátka hotelových pokojů urychleně nahrazují digitálními.

Oproti kamerovým bezpečnostním systémům mají digitální dveřní kukátka následující výhody:
a) podstatně nižší cena
b) velmi jednoduchá instalace, kterou každý snadno zvládne sám (demonstrační video je na www.brinno.com )
c) nenápadnost (zvenku se nijak neliší od běžného dveřního kukátka)
d) nezcizitelnost (digitální část kukátka s optickým senzorem se nechází uvnitř bytu – nedá se ukrást ani závažně poškodit)

Dveřní digtiální kukátka Brinno mají dva režimy obrazu: normální  a zoom (zvětšení centra náhledu při opětovném zmačknutí tlačítka). Z důvodu úspory baterií dojde po 10 sec k automatickému vypnutí a funkce je obnovena na 10 sec po každém dalším zmáčknutí tlačítka. Napájení obstarávají dvě AA baterie, které umožní asi 1700 náhledů - vybitá baterie je indikována  blikajícím červeným LED indikátorem. Baterie jsou součástí balení.

Sensor 1.3 Megapixel CMOS, LCD monitor 2,5" TFT, zorný úhel optiky 99°, zoom 60°.
Kompenzace při slabém osvětlení objektu a proti zkreslení obrazu „fish eye“.
Rozměry: 146 x 90 x 30mm, Hmotnost: 200 g

 

2) BirdWatchCam - Ptačí kamera

Foceno ptaci kamerou - BirdsWatchCamPtaci kamera - BirdWatchCamPtaci budka kde je zivo - Ptaci kamera BWC

 

Fotoaparát Brinno BirdWatchCam umožní zhotovit neopakovatelné záběry všem milovníkům přírody. Pohybový senzor spustí fotoaparát BirdWatchCam, jakmile se objeví pohyb v jeho zorném poli. Během 20 sec následně sejme 20 záběrů vysoké kvality, které se uloží jako JPEG soubory na 2GB SD paměťovou kartu (součást balení). Toto se znovu opakuje při další aktivaci kamery. Zaostření optiky lze nastavit na 1,5m, 2m nebo 3m. Všechny snímky jsou označeny datem a časem záběru. Univerzální montážní systém umožňuje jednoduché upevnění kamery na stromě, na zdi, na oknu, na plotě a pod. Získáte snímky, které by se Vám nikdy nepodařily!

 

3) GardenWatchCam - Zahradní kamera

Kvety focene GardenWatchCamZahradní kamera - GardenWatchCamKvety focene zahradni kamerou GWC

Zhotovte si kroniku Vaší zahrady! Zahradní vodotěsný digitální fotoaparát Brinno GardenWatchCam umožní zachytit změny zahrady v čase. Také Vám Vaší zahradu pohlídat a vyfotí nezvané návštěvníky.  Automaticky zhotovuje snímky v přednastavených intervalech. Časový interval snímků lze nastavit v širokém rozmezí od 1 snímek za minutu až 1 snímek za den. Snímky se ukládají na USB flash disku jako JPEG soubory (2GB fleška je součást balení). Optiku fotoaparátu lze nastavit od detailních až po širokoúhlé záběry.  Jednoduchý flexibilní stojan k zapíchnutí do země. Kamery najdete v kategorii Zahradní kamery.

Přejeme Vám hodně úspěchů s produkty Brinno!