INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Bradley brikety pro udírny Jabloň - 120 ks

BB120JKód:
BradleyVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
1 290,- Běžná cena:
1 035,- Cena bez DPH:

1 190,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
100,-  tj. 8 % Ušetříte :
ks Množství
Akce

Popis

Bradley brikety pro udírny Jabloň - 120 ks

Brikety Bradley Jabloň 120 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit. Jedna briketka se v udírně Bradley spaluje po dobu 20 minut. Produkuje přitom čistou chuť dřeva v chladném kouři. Zbytky briketky generátor kouře automaticky odsune do misky s vodou, díky tomu zabrání nežádoucímu přepalování popela. Poté si generátor kouře automaticky vezme další briketku ze zásobníku, bez přerušení uzení. Při spalování briketek nevzniká hoření, čímž je zachována chuť a vůně dřeva, proto také nevznikají žádné nežádoucí plyny a zplodiny při uzení. Kouř produkovaný udírnami Bradley tímto způsobem je čtyřikrát čistší než kouř identické třísky spálené na plotně. V každém balení briketek je přiložen jeden z 56 různých receptů na přípravu pokrmů pomocí uzení.

Balení obsahuje 120 kusů jabloňových briketek a vystačí na 40 hodin kouře.

 

Čím vynikají jabloňové brikety Bradley:

Dřevo jabloně - sladší a jemnější chuť kouře, který je velmi vhodný pro uzení drůbežího masa nebo zvěřiny.

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Brikety Bradley 48 ks

Brikety Bradley 48 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit.
Cena s DPH: 640,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.