INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Bradley brikety pro udírny - 120 ks

BB120Kód:
BradleyVýrobce:
do týdneDostupnost:
24 měsícůZáruka:
1 290,- Běžná cena:
1 122,- Cena bez DPH:

1 290,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Bradley brikety pro udírny - 120 ks

Brikety Bradley 120 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit. Jedna briketka se v udírně Bradley spaluje po dobu 20 minut. Produkuje přitom čistou chuť dřeva v chladném kouři. Zbytky briketky generátor kouře automaticky odsune do misky s vodou, díky tomu zabrání nežádoucímu přepalování popela. Poté si generátor kouře automaticky vezme další briketku ze zásobníku, bez přerušení uzení. Při spalování briketek nevzniká hoření, čímž je zachována chuť a vůně dřeva, proto také nevznikají žádné nežádoucí plyny a zplodiny při uzení. Kouř produkovaný udírnami Bradley tímto způsobem je čtyřikrát čistší než kouř identické třísky spálené na plotně. V každém balení briketek je přiložen jeden z 56 různých receptů na přípravu pokrmů pomocí uzení.

Balení obsahuje 120 kusů briketek a vystačí na 40 hodin kouře.

 

Druhy dřeva pro brikety Bradley:

Olšové a javorové briketky - dodají silnou a výraznou chuť, která se hodí zejména k uzení mořských plodů, šunky či slaniny.
Silnější a výraznější chuť mesquite - (keř rodu prosopis) a ořechu jsou vhodné pro uzení hovězího a vepřového, zejména pak vepřové plece nebo hovězí hrudi.
Dřevo jabloně a třešně - sladší a jemnější chuť kouře, který je velmi vhodný pro uzení drůbežího masa nebo zvěřiny.
Whisky - Dub - novinka! Brikety vyrobené z dubových sudů od whisky. Vhodné pro uzení hovězího, vepřového masa a zvěřiny. Limitovaná edice.
Pacific Blend - novinka! Brikety vhodné pro uzení mořských ryb, drůbeže, zeleniny i sýrů.
Special Blend -
speciálně vytvořená směr pro výraznou chuť, vhodná pro uzení drůbeže, vepřového masa, hovězího masa a zvěřiny.

 

Nabízené druhy briketek Bradley:

KódDruh použitého dřeva
BTAP120Jabloňové briketky 120 kusů
BTCH120Třešňové briketky 120 kusů
BTHC120Ořechové briketky 120 kusů
BTMP120Javorové briketky 120 kusů
BTMQ120Mesquite briketky 120 kusů
BTOK120Dubové briketky 120 kusů
BTAL120Olšové briketky 120 kusů
BTPC120Pekanové briketky 120 kusů
BTSB120Briketky Směs Bradley Special Blend 120 kusů

 

Do poznámky při objednávce prosím uveďte, o které z nabízených briketek máte zájem. Například: Ořechové briketky 120 kusů.

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Brikety Bradley 48 ks

Brikety Bradley 48 ks jsou určeny pro použití do udíren Bradley. Tyto briketky vynikají tím, že při jejich výrobě jsou použity piliny z tvrdých druhů dřeva. Chuť uzených pokrmů se výrazně liší podle toho, který druh dřeva byl použit.
Cena s DPH: 640,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.