INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Bezpečnostní třída 0

Nula není moc šťastné označení. Nulou určitě tyto trezory nejsou. Mají své využití, protože jde o docela vysokou třídu zabezpečení. Bezpečnostní třída pro uložení menších finančních částek řádově 30 - 50 tisíc korun a podle podmínek místa uložení trezoru lze tento limit navyšovat. Lze do nich uložit denní tržbu, zbraně, důvěrné dokumenty. Trezory v této třídě se používají pro uložení př. denní tržby, zbraní nebo tajných a důvěrných dokumentů podle NBÚ (SS1 = 2 body). Odporové jednotky: RU (30/30). Jedna z podmínek pro trezory v této třídě je minimálně jeden trezorový zámek třídy A.

třídit dle
 

Nábytkový trezor Samoa 26

Nábytkový trezor Samoa 26 je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Nábytkový sejf poskytuje možnost upevnění do stěny i podlahy.
Cena s DPH: 6 038,- 

Nábytkový trezor Samoa 40

Nábytkový trezor Samoa 40 je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Poskytuje možnost upevnění do stěny i podlahy.
Cena s DPH: 8 050,- 

Nábytkový trezor Samoa 26 EL

Nábytkový trezor Samoa 26 EL je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Možnost upevnění do stěny i podlahy. Certifikován v bezp. třídě
Cena s DPH: 9 413,- 

Nábytkový trezor Samoa 40 EL

Nábytkový trezor Samoa 40 EL je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0 s elektronickým zámkem. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Poskytuje možnost upevnění do stěny i podlahy.
Cena s DPH: 11 413,- 

Nábytkový trezor Samoa 65

Nábytkový trezor Samoa 65 je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0 s mechanickým zámkem na klíč. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Tento trezor poskytuje možnost upevnění do stěny i podlahy.
Cena s DPH: 12 980,- 

Nábytkový trezor Samoa 65 EL

Nábytkový trezor Samoa 65 EL je dvouplášťový nábytkový trezor certifikovaný v bezpečnostní třídě 0 s elektronickým zámkem. Trezor má trojstranný uzamykací mechanismus. Tento trezor poskytuje možnost upevnění do stěny i podlahy.
Cena s DPH: 16 516,- 

Archivační trezor IVETA 5 Ms

Archivační trezor IVETA 5 Ms je trezorová skříň dvojplášťové konstrukce s výplní, vhodná pro spisy a krátké zbraně. Má certifikaci třídy 0. Varianta s mechanickým zámkem na klíč. Splňuje legislativní požadavky pro uložení zbraní.
Cena s DPH: 17 920,- 

Archivační trezor IVETA 5 PMs

Archivační trezor IVETA 5 PMs je trezorová skříň dvojplášťové konstrukce s výplní, vhodná pro spisy a krátké zbraně. Má certifikaci třídy 0. Varianta s mechanickým zámkem na klíč. Splňuje legislativní požadavky pro uložení zbraní.
Cena s DPH: 18 525,- 

Archivační trezor IVETA 5 MEs

Archivační trezor IVETA 5 MEs je trezorová skříň dvojplášťové konstrukce s výplní, vhodná pro spisy a krátké zbraně. Má certifikaci třídy 0. Varianta s elektronickým zámkem. Splňuje legislativní požadavky pro uložení zbraní.
Cena s DPH: 21 720,- 

Archivační trezor IVETA 5 PMEs

Archivační trezor IVETA 5 PMEs je trezorová skříň dvojplášťové konstrukce s výplní, vhodná pro spisy a krátké zbraně. Má certifikaci třídy 0. Varianta s elektronickým zámkem. Splňuje legislativní požadavky pro uložení zbraní.
Cena s DPH: 21 950,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.