INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Bezpečnostní schránka na zbraň GUN 1

T06119Kód:
RottnerVýrobce:
do týdneDostupnost:
24 měsícůZáruka:
2 398,- Běžná cena:
1 883,- Cena bez DPH:

2 278,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
120,-  tj. 5 % Ušetříte :
ks Množství
Novinka

Popis

Bezpečnostní schránka na zbraň GUN 1

Trezor na zbraně - skříň na zbraně GUN 1 je jednoplášťová zbraňová skříň, bezpečnostní schránka pro uložení jedné dlouhé zbraně. Trezor na zbraně GUN 1 umožňuje uzamykání zbraně. Držák zbraně uvnitř trezoru je upraven tak, aby nezpůsobil poškození hlavně zbraně, má v otvoru po svém obvodu plastovou ochranu. Trezor na zbraně GUN 1 je dodáván v zelené barvě. Pro ukotvení nebo montáž trezoru ke zdi jsou v zadní stěně trezoru navrtány dva otvory a stejně tak i ve dně trezoru blíže dveřím pro uchycení dna trezoru.

 

Specifikace:
Zbraňová skříň - bezpečnostní schránka na zbraně
Jednoplášťová stěna o tloušťce 0,7 mm
Zbraňová skříň na 1 dlouhou zbraň (maximální délka zbraně 1245 mm)
Barva: zelená
Počet klíčů: 2
Počet držáků na zbraně: 1

 

Rozměry zbraňové skříně:
Vnější výška: 1250 mm
Vnější šířka: 200 mm
Vnější hloubka: 200 mm
Vnitřní výška: 1 245 mm
Vnitřní šířka: 195 mm
Vnitřní hloubka: 170 mm
Objem celkem: 41 l
Výška zbraňové části trezorové skříně: 1 245 mm
Počet klíčů k vnitřní schránce na munici: 2
Váha: 8 kg

 

Tento trezor na zbraně - bezpečnostní schránku přepravuje s ohledem na atypický rozměr pouze přepravní služba DHL (bez ohledu na zvolený typ přepravy). Ta doručí objednané zboží na Vaši adresu (zpravidla předem telefonuje zákazníkovi). Adresou se rozumí první uzamykatelné dveře. Řidič nemá v povinnostech doručit zásilku do kanceláře či bytu, vynešení do patra apod. Přemístění zásilky od prvních uzamykatelných dveří na místo určení zajišťuje zákazník.

 

Technické parametry
8 kgHmotnost trezoru

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Bezpečnostní schránka na zbraně GUN 5

Trezor na zbraně GUN 5 je jednoplášťová bezpečnostní schránka pro pět dlouhých zbraní. Tato zbraňová skříň je bezpečnostní schránkou, není certifikován, trezor plní svůj účel viz popis. Trezor umožňuje separátní uzamykání zbraní a munice.
Cena s DPH: 3 686,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.