lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Bezdotykové dávkovače mýdla

Bezdotykový dávkovač mýdla, pomocník k udržení hygieny rukou, ale nejen to. I podle zvuku poznáte, zda si Vaše děti ruce myjí, máte tím lepší kontrolu nad nezbedníky. Nehledě na to, že jej oceníte také v kuchyni pro dávkování Jaru nebo jiné značky saponátu na umývání nádobí, stačí nanést na houbičku, tím, že jí "projedete pod čidlem, vypotřebujete vrstvu z houbičky , vymáčknete ji, opět jen projedete pod čidlem a nanesete novou dávku, nemusíte na nic šahat, brát do ruky apod. a nemusíte tak stále mít obavu se zamočením okolí, vodu mít všude, stačí si jen svůj bezdotykový dávkovač dát blízko dřezu a je to. Oceníte rovněž v koupelně, u umyvalda, kdy stačí jen pustit vodu, vložit ruce pod dávkovač a ten Vás již mýdlem zahrne v potřebném množství nebo si ještě dopřejete pár mýdlových kapek navíc, pokud bylo mýdla málo a nemusíte přitom všechno osahat. Dávkovač mýdla bezdotykový ocení všichni např. tedy i ti, kteří venčí svoje miláčky. Stačí když přijdou domů a použitím bezdotykového dávkovače mýdla si velmi snadno ruce po venčení umyjí. Klidně dejte dávkovač i na vanu, použití je snadné a přitom pohodlné i z důvodů uklízení. Pracujete jako masér, masérka? Pracujete tam, kde používáte desinfekční gel, třeba Sanyol nebo podobný? Ocení určitě i maséři a další pro dávkování desinfekčního prostředku po masáži, kdy si chtějí dezinfikovat ruce, očistit od oleje apod., ocení i tejpaři, kteří potřebují mít ruce suché, když se chystají udělat tejp a nemohou tejp "osahat", zamastit. Určitě si bezdotykový dávkovač mýdla najde další uplatnění a využití. Dávkovač mýdla bezdotykový je také vhodný dárek nejen na Vánoce, ale také na svatební dar, narozeniny a další příležitosti. přejem Vám vždy správnou dávku :-) ze svého bezdotykového dávkovače mýdla.


třídit dle
 

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-470

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-470 je velmi praktická pomůcka, která umožňuje pohodlně nadávkovat mýdlo, saponát či krém bez nutnosti se dotýkat tlačítka plného bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor.
Cena s DPH: 699,- 

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-476S stříbrný

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-476S stříbrný je velmi praktická pomůcka, která umožňuje pohodlně nadávkovat mýdlo, saponát či krém bez nutnosti se dotýkat tlačítka plného bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor.
Cena s DPH: 799,- 

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-476W bílý

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-476W bílý je velmi praktická pomůcka, která umožňuje pohodlně nadávkovat mýdlo, saponát či krém bez nutnosti se dotýkat tlačítka plného bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor.
Cena s DPH: 799,- 

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-473

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-473 je velmi praktická pomůcka, která umožňuje pohodlně nadávkovat mýdlo, saponát či krém bez nutnosti se dotýkat tlačítka plného bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor.
Akční cena: 799,- 
Akce Novinka
Zobrazit detail
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.