lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Autotrezory

Autotrezory, které v této kategorii nabízíme, slouží například pro zabezpečení notebooku, GPS a dalších cenných věcí, které si tak můžete do automobilu uložit s klidnějším srdcem. Obsah autotrezoru je chráněn ocelovou konstrukcí autotrezoru, povětšinu patentovaným mechanismem dvojitého zamykání trezoru a systémem připoutání autotrezoru dvěma ocelovými lany apod. Ocelová lana připoutají autotrezor k vozidlu, takže trezor nelze z vozidla vytáhnout, avšak zároveň umožňují pohodlnou manipulaci. Většina trezorů je chráněna proti odvrtání zámku hvězdicovým kolíkem proti odvrtání. Trezory bývají vybaveny vnitřním pěnovým polstrováním. Autotrezory ve vyšší třídě mají kvalitnější polstrování, vylepšené ukotvení autotrezoru a odolnější lak. Výrobce garantuje dodání ztracených klíčů k autotrezoru do čtyř dnů. Klíče jsou zaslány na základě identifikačního čísla, které je vyražené na klíčích od trezoru. Podrobný popis a specifikaci provedení trezoru najdete u každého produktu.


Kategorie neobsahuje žádná data

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.