INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Archivační skříně

Archivační skříně jsou speciální trezory pro archivaci většího množství dokumentace, informací cenných dat, která je nutno chránit proti zcizení nebo dalším vlivům. Trezory mají masivní dvouplášťové provedení z vysoce kvalitní oceli nebo SM-oceli. Dveře trezorů bývají trojstěnné a v oblasti uzávěru doplňkově zesílené. Trezory mají ohnivzdornou izolační masu, která chrání vnitřek proti ohni, stejně jako i dokola vedoucí protipožární drážka proti vniknutí splodin spalování. Hladké opláštění trezoru bez možných míst zásahu jako ochrana proti nástrojům na vloupání do něj. Archivační trezory mají vysoce hodnotné centrální zařízení na zablokování a stabilní zadní úchopová ocelová vodící tyč zabezpečují dveře proti vylomení. Trezor je vybaven trezorovým bezpečnostním zámkem tř. A1 se speciálním opancéřováním. Dveře trezoru se blokují ze tří stran stabilními a obzvlášť silnými blokovacími čepy z kruhové oceli. Většinou jsou tyto trezory dodávány v barvě RAL 7035 světle šedé. Ostění dveří trezrou DIN vlevo. Zvláštní rozměry trezporu nejsou zapracovávány.

třídit dle
 

Archivační skříň AS 190/100

Archivační skříň AS 190/100 je standardním vybavením kanceláří firem, notářů, úřadů a institucí, archivů, skladů - zkrátka všude tam, kde je třeba uzamknout velké množství dokumentů.
Cena s DPH: 11 990,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.