Antibakteriální vysavače jsou speciální vysavače s výbavou pro likvidaci bakterií, roztočů a různých dalších choroboplodných zárodků. Tyto choroboplodné zárodky se neustále vyskytují v našich domovech a opakovaně útočí na naše zdraví. Jejich soustavná činnost vede k postupnému oslabení naší obranyschopnosti. Antibakteriální vysavače jsou vybaveny naprosto unikátní čistící funkcí, s jejíž pomocí lze udržet naše domovy čisté, bezpečné a zdravé.

 

Tři kroky úklidu pro antibakteriální vysavače Raycop

 

Antibakteriální vysavače značky Raycop využívají zvláštního zařízení a propracované technologie, které likvidují nežádoucí mikroorganismy. Antibakteriální vysavač Raycop má UV-C sterilizační lampu, která zlikvidují 99,9 % bakterií a dokáže vyhubit i další choroboplodné zároky, které způsobují alergie, astmata a různá onemocnění.

 

Další součástí unikátního čistícího systému je vibrační destička. Její vibrace uvolňují hákovitě zakleslé roztoče. Díky této funkci dokáže antibakteriální vysavač provést hloubké vyčištění bytového textilu.

 

Výkonné sání jako další součást unikátního čistícího systému zajistí vysátí všech zlikvidovaných mikroorganismů. Poslední částí systému je dvoustupňová mikroalergická filtrace s HEPA filtrem, která všechny zlikvidované mikroorganismy zachytí.

 

Antibakteriální vysavač Raycop SMART BK-130

Antibakteriální vysavač Raycop BK-130

Antibakteriální vysavač Raycop SMART BK-130 zabije 99,9 % bakterií a zničí 93,5 % roztočů. Tento antibakteriální vysavač využívá již zmíněného patentovaného třístupňového čistícího systému, který bezchemickou cestou provede hloubkové vyčištění bytových textilií. Z bytových textilií tak antibakteriální vysavač odstraní roztoče, bakterie, viry, houby, plísně a další alergeny a nežádoucí mikroorganismy. Vysavač má bezpečnostní senzory a tlačítko pro jednoduché zapnutí. Výkon motoru je 350 W. Vysavač SMART BK 130 se hodí do každé domácnosti a výborně poslouží nejen alergikům.

 

 

Více informací pro antibakteriální vysavače: Antibakteriální vysavač Raycop SMART BK-130

 

Antibakteriální vysavač Raycop HERA AP-200

Antibakteriální vysavač Raycop Hera AP-200

Antibakteriální vysavač Raycop HERA AP-200 je antibakteriální vysavač s posílenou schopností sání. Tuto schopnost posiluje cyklónový systémem, díky kterému dokáže vysavač Hera nasát více prachu a nečistot. Efekt antibakteriálního úklidu posilují dvojité vibrační destičky, které u vysávaného povrchu uvolní více prachu a nečistot. Vysavač Hera využívá speciální patentovaný čistící systém Raycop doplněný o již zmíněnou dvojitou vibrační destičku. Vysavač má na odpadní nádobce průhledné okénko, s jehož pomocí lze snadno zjistit, kdy je zapotřeby vysypat prach a nečistoty. Vysavač má výkon 350 W a hmotnost 2,7 kg. Antibakteriální vysavač Hera má ergonomický design a odnímatelnou rukojeť.

 

 

Více informací pro antibakteriální vysavače: Antibakteriální vysavač Raycop HERA AP-200

 

Antibakteriální vysavač Raycop Magnus MG-100

Antibakteriální vysavač Raycop Magnus MG-100

Antibakteriální vysavač Raycop Magnus MG-100 je řazen k nejsilnějším antibakteriálním vysavačům značky Raycop. Jeho výkon je 450 W. Antibakteriální vysavač Magnus vysaje větší množství prachu a nečistot díky vysokému výkonu a také díky dvojité vibrační destičce, která rovněž uvolní větší množství vysátého prachu a nečistot. Vysavač Magnus má LED displej s podsvícením, HEPA filtr a sterilizační UV-C lampu. Pro čištění využívá antibakteriální vysavač Magnus patentovaného třístupňového čistího systému Raycop. Antibakteriální vysavač Magnus má velmi snadné ovládání tvořené funkcí ONE TOUCH CONTROL. Vysavač Magnus získal v roce 2008 při svém testování cenu Good Design a je dodáván v perlově černé barvě.

 

 

Více informací pro antibakteriální vysavače: Antibakteriální vysavač Raycop Magnus MG-100

 

Více informací naleznete v kategorii Antibakteriální vysavače.