INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 

Antibakteriální vysavače

Raycop je antibakteriální vysavač, díky kterému odstraníte bakterie, roztoče a další choroboplodné zárodky. Antibakteriální vysavače mají unikátní čistící funkci, která udělá Váš domov čistější a zdravější. Antibakteriální vysavač má UV-C sterilizační lampu, která zabije až 99,9% bakterií, roztočů. Vibrační destička vysavače uvolní miliony roztočů, kteří jsou hákovitě zakleslí. Mikro-alergická filtrace je výkonné sání s 2-stupňovou mikro-alergickou filtrací, které bezpečně a efektivně odstraní bakterie, roztoče a jejich výkaly z Vašich matrací, polštářů, peřin a dalšího čalouněného nábytku.


třídit dle
 

Antibakteriální vysavač Raycop RS 300 white

Raycop RS 300 white je antibakteriální vysavač do každé rodiny. Robtický vysavač ničí bakterie, roztoče, choroboplodné zárodky. Výkon, ovládání a cena se skvělým designem.
Cena s DPH: 6 990,- 

Antibakteriální vysavač Raycop RS 300 brown

Raycop RS 300 brown je antibakteriální vysavač do každé rodiny. Robtický vysavač ničí bakterie, roztoče, choroboplodné zárodky. Výkon, ovládání a cena se skvělým designem.
Cena s DPH: 6 990,- 
třídit dle
 

Platební metody
Weblogo

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, trezory nábytkové, autotrezory, robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše atd. Nabízíme pouze proveřené produkty.Trezory na zbraně

Partnerské katalogy e-shopů, které doporučujeme jsou: Srovnání cen e-shopů, jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy, Google google
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.