V době, kdy bojujeme s nečistotou, máme mnoho lidí s alergiemi, spousta z nás je závislá na čistotě prostředí atd. přichází RAYCOP. Není to COP nebo-li policista Robocop atd., ale přesto je to pomocník chránící nás, lidi. Chrání nás před roztoči a nebezpečnými mikroorganismy. Více o roztočích a vysavači najdete i zde nebo čtěte! Antibakteriální vysavače Raycop!

1) Vysavač Raycop je první a jedinný antibakteriální vysavač, který bezchemickou cestou, díky UV-C záření, sání a vibrační destičce zničí 99,9% bakterií, virů a roztoče v matracích, lůžkovinách, závěsech, čalouněném nábytku a kusových kobercích.

2) Sluneční záření je složeno ze tří spekter: UV-A, UV-B a UV-C.  A právě UV-C záření, nejsilnější ze spekter slunečního záření, je použito u antibakteriálního vysavače Raycop. Ve vysavači Raycop je umístěna UV-C zářivka, která během úklidu ničí mikroorganismy a u roztočů mění jejich DNA a jejich schopnost se množit. Proto při pravidelném používání dochází k výraznému snížení výskytu těchto nezvaných hostů.

3) Výborných výsledků dosahuje antibakteriální vysavač Raycop také díky vibrační destičce a sání. Vibrační destička pomáhá nadzvedávat roztoče a mikroorganismy z matrace a sání je vysaje do plastové vymývatelné nádobky. U alergiků a astmatiků doporučujeme nádobku nevysypávat na sucho do koše, ale rovnou ji vymývat pod vodou.

Další vysavače, robotické vysavače na OK produkt.cz najdete zde.