lista je nedostupna
INFOLINKA 725 505 344
Mapa stránek
Hodnota nákupu: 0,- 
DETAIL PRODUKTU

Antibakteriální vysavač Raycop RS 300 brown

130-RS300BKód:
RaycopVýrobce:
více než týdenDostupnost:
24 měsícůZáruka:
6 990,- Běžná cena:
5 777,- Cena bez DPH:

6 990,-  Cena s DPH:

zahrnuty v ceněRecyklační poplatky:
ks Množství

Popis

Antibakteriální vysavač Raycop RS 300 brown

Tento model je aktuálně vyprodaný, další kusy budou dostupné 31.1.2017.

 

Vysavač Raycop RS 300 brown je antibakteriální vysavač, který je dodáván v bílé barvě s motorem o výkonu 350W. Tento antibakteriální vysavač je vybavený bezpečnostními senzory a tlačítkem pro jednoduché zapnutí uživatelem o motoru s výkonem 350W. Tento vysavač je vhodný do každé domácnosti a díky svým schopnostem ničit choroboplodné zárodky, bakterie a roztoče poslouží nejen alergikům.
Antibakteriální vysavač RS 300 je určen pro vysávání a ostranění bakterií, roztočů z povlečení, lůžkovin, matrací, čalounění, textilií, není určen pro vysávání koberců. Robotický vysavač Raycop RS 300 prokazatelně zabije 99,9% bakterií E.Colli, Stafylokoků a kvasinek. Účinně odstraní 99,9% virů včetně typu H1N1 (virus prasečí chřipky). Efektivně odstraní více než 93,5% roztočů. Mikro-alergická filtrace zachytí více než 96,77% mikročástic menších než 0,3 um více o robotickém vysavači níže. Robotický vysavač je dodáván v barvě perleťově bílé nebo hnědé.

 

Základní popis antibakteriálního vysavače značky Raycop RS 300 brown:
Barva: hnědá
Výkon: 350 W
Hmotnost: 2,3 kg
UV-C sterilizační lampa
2 rychlosti vysávání: normální a turbo
Průhledná, osvětlená a vymyvatelná nádobka na prach
Vibrační destička
HEPA filtr
Bezpečnostní senzory
One-Touch control

 

Podrobný popis antibakteriálního vysavače Raycop RS 300 brown:
Raycop RS 300 je nový model antibakteriálního vysavače od značky Raycop, který zabije 99,9% bakterií a zničí 93,5% roztočů. Používá patentovaný 3-stupňový systém čištění pro odstranění roztočů, bakterií, virů, hub, plísní a alergenů z matrací, lůžkovin, čalouněného nábytku a dalších textilií v domácnosti bezchemickou cestou. Raycop RS 300 je vybaven funkcí „Intuitivního ovládání“ pro velice snadné ovládání vysavače pomocí jediného tlačítka. UV-C dezinfekční lampa, dva vibrační klepače, výkonné sání a dvojitá mikro-alergická filtrace s HEPA filtrem zajistí, že Váš domov bude čistější a zdravější.

Vysavač Raycop Vás prokazatelně zbaví bakterií a roztočů, kteří způsobují závažná onemocnění  a  alergie u dětí i dospělých. Raycop je jediný produkt svého druhu na světě a je oceněn a schválen The British Allergy Foundation. Je vědecky prokázáno, že výrazně snižuje množství bakterií a roztočů. V současné době je prvním a jediným produktem svého druhu, kterému bylo ocenění uděleno.


Raycop má patentovaný 5-stupňový systém čištění:

1. UV-C dezinfekční lampa zabije 99.9% bakterií a vymýtí roztoče a další choroboplodné zárodky, které jsou katalyzátorem pro vznik různých alergií, astma a dalších zdravotních problémů

2. Dva vibrační klepače uvolní díky rychlosti 4000 úderů za minutu uvolní miliony bakterií a roztočů, kteří jsou hákovitě zakleslí v matracích, polštářích, čalouněném nábytku a umožní tak jejich hloubkovému vyčištění

3. Rotační kartáč, který pomáhá odstranit viditelné nečistoty jako je prach, vlasy a zvířecí chlupy z čistěného povrchu.

4. Výkonné sání  s 2-stupňovou mikro-alergickou filtrací včetně HEPA filtru bezpečně a efektivně vyhubí a odstraní roztoče a jejich výkaly
Proč používat vysavač Raycop? Přibližně třetinu svého života strávíme na lůžku, což je mnohem více času, než kdekoliv jinde v domácnosti a je neuvěřitelně, že je to místo, které čistíme nejméně - pokud vůbec! Každou noc sdílíme postel s 1,5 až 2 miliony prachových roztočů a bakterií. Jejich výkaly obsahují silný alergen, který může způsobovat svědění kůže, pálení očí, kašel a kýchání.  Pokud trpíme astmatem, jinými dýchacími potížemi nebo ekzémy tyto příznaky mohou být ještě horší. Pravidelné používání antibakteriálního vysavače Raycop pomáhá s léčbou nepříjemných nemocí a zároveň funguje jako prevence před vznikem alergických a virových onemocnění u dětí i dospělých.

5. Dvoustupňová mikro-alergická filtrace s HEPA filtrem H13 bezpečně a efektivně zachytí 99,7% nečistot včetně mikročástic a nepropustí je zpět do ovzduší.


Účinnost antibakteriálního vysavače Raycop RS 300:

Raycop RS 300 prokazatelně zabije 99,9% bakterií E.Colli, Stafylokoků a kvasinek
Účinně odstraní 99,9% virů včetně typu H1N1 (virus prasečí chřipky)
Efektivně odstraní více než 93,5% roztočů
Mikro-alergická filtrace zachytí více než 96,77% mikročástic menších než 0,3 um

UV-C  dezinfekce
Antibakteriální vysavač Raycop používá UV-C dezinfekční lampu na zabíjení bakterií, virů a zničení roztočů. Raycop používá kvalitní  UV-C zářivku od značky Philips nebo Sankyo s vlnovou délkou 253,7 nm.

Dvojitý vibrační klepač

Raycop RS 300 využívá dvou vibračních klepačů, které vyklepou částečky prachu a roztoče z matrací, polštářů a dalších textilií. Vibrační klepače vibrují rychlostí 4000 úderů za minutu, a tak zajistí, že i nejodolnější roztoči jsou uvolněni z vláken textilií.

Dva výkony sání s 2-stupňovou mikro-alergickou filtrací
Výkonný sací motor vysaje prach, alergeny i odumřelé kožní buňky. Má dva výkony - standardní a turbo. Cartridge filtr nejprve zachytí větší částice tak, že nemohou znovu vstoupit do ovzduší pokoje a usadit se znovu v textiliích. Mikro-alergický HEPA filtr odfiltruje veškeré mikročástice menší než 0,3 um, které neuniknou zpět do ovzduší. To znamená, že vzduch, který vychází z Raycopa je čistší, než vzduch ve zbytku místnosti.


Ocenění antibakteriálních vysavačů Raycop:

Vysavače Raycop byly schváleny Britskou Nadací pro Alergii „ The British Allergy Foundation“ .
Antibakteriální vysavače Raycop prošly testem „ Japan Food Research Laboratories“
Získaly pečeť sdružení LOHAS.
Model Magnus získal cenu za design Good Design Award.


Bezpečnostní prvky robotického vysavače:

- trojitá ochrany UV-C dezinfekční  lampy
- automatický zámek
- bezpečnostní senzory UV-C dezinfekční  lampy
- bezpečnostní Lock/Unlock systém
- kontrolní systém přehřátí motoru
Technická specifikace:
• Model: RS 300 Brown
• Barva: Hnědá
• Rozměry:  360 x 432 x 152 mm
• Přívodní kabel: 5 m
• Váha: 2.3 kg
• Výkon: 350W
• Hlučnost: 66 dB
• průhledné okénko do nádobky
• UV-C dezinfekční  lampa, vibrační klepač, výkonné sání
• Filtr: cartridge filtr, mikro alergický HEPA filtr

ALTERNATIVNÍ ZBOŽÍ

Antibakteriální vysavač Raycop RS 300 white

Raycop RS 300 white je antibakteriální vysavač do každé rodiny. Robtický vysavač ničí bakterie, roztoče, choroboplodné zárodky. Výkon, ovládání a cena se skvělým designem.
Cena s DPH: 6 990,- 

Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
OK market

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena. OK produkt.cz - specialista na šicí stroje, krejčovské a dekorativní panny, robotické vysavače vč. příslušenství, antibakteriální vysavače a další spotřebiče pro domácnost. Nabízíme pouze proveřené produkty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.